В Бучі розпочала роботу перша мобільна точка видачі замовлень від Епіцентру

23 квітня 2022, 13:40Новини230

Этот материал также доступен на русском

У подальшому Епіцентр планує розширити проєкт і на інші українські міста, що постраждали внаслідок повномасштабної військової агресії РФ

  • Посилання скопійованоlink copied

Новий проєкт компанії Епіцентр дозволить мешканцям одного з найбільш постраждалих від війни міст швидко отримати необхідний товар в мобільній точці видачі інтернет-замовлень.

Мобільна точка видачі замовлень розпочне роботу 23 квітня на Новому шосе, 48 і працюватиме щоденно з 13:00 до 16:00.

Таким чином кожен бажаючий зможе зробити замовлення на сайті інтернет-магазину epicentrk.ua і отримати свою покупку в мобільній точці видачі вже на наступний день.

“Місто-герой Буча зазнало значних руйнувань внаслідок військових дій та ворожих обстрілів. Були пошкоджені як житлові будинки, так і об’єкти комерційної інфраструктури. В тому числі було знищено і торговельний центр компанії Епіцентр, що раніше працював на Новому шосе. Зараз у місті практично відсутні магазини, в яких бучанці могли б придбати товари першої необхідності та матеріали для відновлення своїх домівок. Саме тому Епіцентр вирішив запустити в Бучі першу для компанії мобільну точку видачі замовлень”, – говорить заступник директора з роздрібної торгівлі, керівник онлайн-напрямку компанії «Епіцентр К» Юрій Яковлєв.

За його словами, завдяки запуску нового проєкту мешканці Бучі зможуть обрати будь-який товар з майже 1,5-мільйонного асортименту інтернет-магазину epicentrk.ua та забрати його в точці видачі без додаткових витрат на доставку, які компанія візьме на себе. Крім будівельних матеріалів та інструментів покупці зможуть замовити товари першої необхідності, такі як продукти харчування, побутову хімію, одяг, взуття, електроніку та багато інших товарних категорій.

У подальшому Епіцентр планує розширити проєкт і на інші українські міста, що постраждали внаслідок повномасштабної військової агресії РФ.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро