НААКУ як єдина спільнота відбулась, це я відчув на собі, – Євгеній Лахненко

Головне в розвиткові СРО – здобуття справжньої незалежності професії,

Що таке єдність колег відчув, коли мені була потрібна допомога у протистоянні з маховиком корупційної складової у правоохоронних органах, – тоді усі регіональні Ради арбітражних керуючих одноголосно висловили свою підтримку.

Про це згадав представник спільноти арбітражних керуючих Євгеній Лахненко, який у складі команди Олександра Бондарчука «Регіональна розбудова НААКУ. Вдалося!» йде на вибори у керівні органи Асоціації.

Немає чітких рецептів, як розбудовувати професійну самоврядну організацію – для всіх це новий досвід. Але вже зроблено найвагоміше – сформована спільнота, почуті запити суспільства, усередині співтовариства розпочався інтенсивний діалог, що має вилитися у продуктивні рішення. Головне з яких – здобуття справжньої незалежності професії, щоб ніхто не міг втручатися у реалізацію законодавчо визначених завдань та функцій.

Про це та багато іншого – у інтерв’ю з непохитним кризовим менеджером.

Дивиться ще

Матеріали за темою

НААКУ

Статті • НААКУ
Післявоєнна ситуація, як кажуть, посадить в один човен (мабуть, вперше в історії України) боржника разом з кредиторами

НААКУ

Статті • НААКУ
На початку червня вже є інформація про суттєві виплати по Дніпропетровській та Запорізькій областях. Раніше АК отримували винагороду по Полтавській, Сумській, Тернопільській та Харківській областях

НААКУ

Статті • НААКУ
Важко зрозуміти мету і завдання щодо удосконалення порядку проведення перевірок арбітражних керуючих в контексті ролі держави у сфері регулювання відносин неспроможності

НААКУ

Статті • НААКУ
Виконуючи складну, морально виснажливу роботу, він, як і інші представники юридичної професії, хоче отримувати гідну оплату. До того ж, вчасно.

НААКУ

Статті • НААКУ
НААКУ має стати не тільки активним учасником законотворчого процесу, але й формувати порядок денний

НААКУ

Статті • НААКУ
Тому сьогодні форми підготовки і підвищення кваліфікації арбітражних керуючих мають бути абсолютно іншими