Треба повністю відійти від радянської системи побудови СРО, – Сергій Донков

Будь-який розвиток потребує творчості.

Треба повністю відійти від радянської системи побудови та розвитку самоврядної організації, що об’єднує представників професії, вважає арбітражний керуючий Сергій Донков, який у складі команди Олександра Бондарчука «Регіональна розбудова НААКУ. Вдалося!» йде на вибори у керівні органи Асоціації.

Будь-який розвиток потребує творчості.

Не зрозуміло, навіщо платити членські внески? Нехай це буде платою за надання НААКУ арбітражному керуючому певних професійних освітніх послуг, інформаційно-методологічне забезпечення, первинну правничу допомогу при переслідуванні з боку правоохоронних органів тощо.

Набридли формальні, не цікаві та далекі від практики лекції з підвищення кваліфікації? Давайте їх замінимо системою тематичних заліків, за проходження яких надаватимуться бали, як у адвокатів.

Не подобаються занадто загальні принципи Кодексу професійної етики? Отже, будемо відкривати дискусії та починати формувати конкретні норми ідеальної професійної поведінки.

Про це та інше – у розмові з фахівцем із 20-річним професійним досвідом.

Теги
Теги

Дивиться ще

Матеріали за темою

НААКУ

Статті • НААКУ
Окремо на заході було проведено лотерею та благодійний збір на допомогу одному з українських військових підрозділів

НААКУ

Статті • НААКУ
Серед найближчих завдань НААКУ – продовжити роботу з передачі функцій щодо підвищення кваліфікації від Міністерства юстиції та просувати законопроєкти 4409 і 7442

НААКУ

Статті • НААКУ
Післявоєнна ситуація, як кажуть, посадить в один човен (мабуть, вперше в історії України) боржника разом з кредиторами

НААКУ

Статті • НААКУ
На початку червня вже є інформація про суттєві виплати по Дніпропетровській та Запорізькій областях. Раніше АК отримували винагороду по Полтавській, Сумській, Тернопільській та Харківській областях

НААКУ

Статті • НААКУ
Важко зрозуміти мету і завдання щодо удосконалення порядку проведення перевірок арбітражних керуючих в контексті ролі держави у сфері регулювання відносин неспроможності

НААКУ

Статті • НААКУ
Виконуючи складну, морально виснажливу роботу, він, як і інші представники юридичної професії, хоче отримувати гідну оплату. До того ж, вчасно.