Фонд енергоефективності в квітні виплатив ОСББ понад 77 млн грн за програмою “Енергодім”

6 травня 2022, 09:03Новини109

Этот материал также доступен на русском

Всього після запровадження в Україні воєнного стану учасникам програми «Енергодім» було виплачено грантів на загальну суму близько 97,5 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Державна установа “Фонд енергоефективності” у квітні виплатила об`єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) понад 77 млн грн у рамках програми “Енергодім”, пише “Укрінформ” з посиланням на дані установи.

Всього після запровадження в Україні воєнного стану учасникам програми «Енергодім» було виплачено грантів на загальну суму близько 97,5 млн грн.

Повідомляється також, що Фонд енергоефективності прийняв 8 заявок на участь в “Енергодомі”, поданих до 24 лютого. В цілому зараз в роботі Фонду знаходиться 73 заявки на затвердження проекту, 47 ОСББ подали заявки на верифікацію виконаних заходів з енергоефективності. Станом на кінець квітня 14 проєктів завершені.

Зазначається, що Фонд енергоефективності проводить роботу щодо оцінки поточного стану учасників будівельного ринку, які можуть бути залучені до реалізації енергоефективних проектів за програмою “Енергодім”. Зокрема, триває збір інформації щодо будівельних компаній, які можуть виконувати роботи з термомодернізації багатоповерхівок у тих областях України, де не відбуваються бойові дії.

Як повідомлялося, прийом заявок від ОСББ на участь у програмі з енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім” від Фонду енергоефективності розпочався 3 вересня 2019 року. Програма передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакета «Легкий» та 50% – для пакета «Комплексний».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону