Як ЗСУ звільняли Давидів Брід на Херсонщині: нищівний снайперський вогонь з американських M777 (відео)

31 травня 2022, 19:44Новини2648

Давидів Брід став першою опорною точкою для контрнаступу ЗСУ на Херсонщині

  • Посилання скопійованоlink copied

Збройні Сили України, які перейшли у контрнаступ на Херсонщині, показали, як починалась ця операція – зі снайперського артилерійського нальоту на позиції армії РФ у населеному пункті Давидів Брід.

Це селище знаходиться на берегу Інгульця та на дорозі Т2207, яка веде до Нової Каховки. Тому створення плацдарму на східному березі річки було вкрай важливим для ЗСУ.

На відео зафільмовано процес знищення окупантів точним вогнем наших гармашів, які працюють по точковим цілям завдяки постійному коригуванню вогню з БПЛА. Також цікаво, що для артилерійського удару, судячи з усього, використовувались американські гаубиці M777.

Водночас ситуацію на цій ділянці може значно ускладнити те, що міст через Інгулець, скоріш за все, був знищений. Принаймні з’явилось фото, на якому центральний проліт моста підірвано. Зазначимо, що для цього мосту це вже другий підрив – у Другу світову були підірвані крайні прольоти. Звісно, підрив мосту не означає припинення бойових дій у цьому напряму. Навіть якщо це була єдина переправа у районі й ЗСУ не навели понтони, то це лише тимчасово ускладнить логістику. Але у польовий умовах відновлення прольоту відбувається завдяки встановленню механізованого мосту.

Середній час для такої операції для встановлення 10,5 метрового блоку для такої техніки, як автомобільний ТММ-3 становить 11 хвилин.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога