Огляд ЗМІ

Чисті збитки авіаційної галузі в 2021 році складуть $47,7 млрд

26 квітня 2021, 11:07Новини186

Этот материал также доступен на русском

Очікується, що цьогоріч доходи галузі складуть $458 млрд, що більше на 23% у порівнянні з 2020-м. Але це всього 55% від $838 млрд, отриманих у 2019 році.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) прогнозує, що чисті збитки авіаційної галузі в 2021 році складуть $47,7 млрд. Таким чином, IATA погіршила очікування – у листопаді 2020 року збитки прогнозувалися у $38,7 млрд.

Ключові факти

  • За підсумком 2020 року IATA оцінила чистий збиток авіагалузі у $126,4 млрд.
  • Очікується, що цьогоріч доходи галузі складуть $458 млрд, що більше на 23% у порівнянні з 2020-м. Але це всього 55% від $838 млрд, отриманих у 2019 році.
  • Авіакомпанії цього року втратять $81 млрд.
  • В IATA прогнозують, що повітряним транспортом в 2021-му подорожуватиме близько 2,4 млрд осіб. Упродовж минулого року авіатранспортом скористалися 1,8 млрд осіб.
  • IATA очікує на початок відновлення галузі в другій половині 2021-го.
  • При цьому внутрішні пасажирські перевезення працюватимуть значно краще, ніж міжнароді. За оцінками IATA внутрішні ринки можуть відновитися до 96% від докризового (2019 року) рівня в другій половині 2021-го. Це обумовлено зростанням ВВП, накопиченими споживчими грошима під час карантину, відкладеним попитом і відсутністю обмежень на поїздки всередині країни.

Контекст

Пандемія коронавірусу COVID-19 спричинила різке падіння обсягу пасажирських авіаперевезень. За даними Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО), за підсумком 2020 року перевезення скоротилися на 60%. Внаслідок цього загальна кількість авіаперельотів повернулася до рівня 2003-го.

За 2020 рік обсяги пасажирських перевезень українських авіакомпаній зменшилися порівняно з 2019-м на 65% та становили 4,793 млн осіб, повідомляє Державіаслужба.

Представники українського авіаційного ринку неодноразово зверталися до влади за підтримкою у звʼязку зі складним становищем. Зокрема, аеропорти Запоріжжя, Львів, Київ, «Украерорух», а також авіакомпанії Azur Air Ukraine та SkyUp Airlines. Проте кроків назустріч із боку держави досі не було.

Державна підтримка, один із ключових факторів, який допомагає авіакомпаніям з ЄС, в Україні повністю відсутня, зазначив авіафахівець Кирил Новіков у інтервʼю Forbes.ua. За його словами, рятувати цивільну авіацію України можна завдяки скасуванню ПДВ на внутрішніх перевезеннях, зменшенню акцизу на паливо та стабілізаційним кредитам зі ставкою 0%.

Європейські авіакомпанії отримують значні суми допомоги від своїх урядів. Так, ірландська Ryanair отримала £600 млн фінансової допомоги, німецька Lufthansa – €9 млрд, а франко-голландська група Air France-KLM – €9 млрд. Не впоралися з економічними труднощами через коронакризу й оголосили себе банкрутами британська авіакомпанія Flybe, турецька AtlasGlobal, німецька Germania, італійська Ernest Airlines, Czech Airlines.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?