Заборгованість по зарплаті на Хмельниччині зросла втричі

3 вересня 2021, 17:06Новини413

Этот материал также доступен на русском

У будівництві заборгованість на 1 серпня становила 2,7 мільйона гривень.

  • Посилання скопійованоlink copied

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам Поділля з початку року зросла втричі – з 7,9 мільйона гривень до 23,1 мільйона на 1 серпня. Якщо порівнювати з попереднім місяцем, то зростання становило майже 20%, зазначає Поділля News.

Так, лідирує Кам’янець-Подільський район, на який припадає переважна частина заборгованості: 14,8 мільйона гривень (причому за останній місяць вона зросла на 18%). У Хмельницькому районі завинили працівникам 3,6 мільйона (борг скоротився на 5,8%). У Шепетівському районі заборгованість зросла у 2,6 раза – з 767,2 тисячі гривень до 1996,2 тисячі. Як бачимо, у Кам’янець-Подільському районі не виплатили понад три чверті загального боргу, в Хмельницькому – 15,8%, в Шепетівському районі – 8,6%.

У промисловості не сплатили робітникам найбільшу суму: на неї припало 16,5 мільйона гривень (71,5% від загальної суми). Відзначимо, що понад половину боргу промисловців утворили у добувній промисловості та розробленні кар’єрів: 8,3 мільйона на 1 серпня. Причому за липень заборгованість майже не змінилася (зростання лише на 2,9%), а в порівнянні з початком року зміни суттєвіші – збільшення в півтора раза.

Натомість переробна промисловість накопичувала борги значно швидшими темпами. На 1 серпня вони становили 7,4 мільйона гривень, що втричі більше, ніж на початку року; за липень зростання становило третину суми.

Як зазначається, в будівництві заборгованість на 1 серпня становила 2,7 мільйона гривень, освітянам не сплачено 298,7 тисячі гривень, у сфері здійснення операцій с нерухомим майном – 245,0 тисяч. Борги аграріям, лісівникам і рибалкам зросли за місяць на 21,7% до 227,9 тисячі гривень.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Сам факт тиску на суд є неприпустимою поведінкою. В поєднанні з масованою інформаційною атакою – тим більше