Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію: які деталі

23 квітня 2021, 17:44Новини199

Этот материал также доступен на русском

20 та 22 квітня відбулися засідання кваліфікаційної палати центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України.

  • Посилання скопійованоlink copied

20 та 22 квітня відбулися засідання кваліфікаційної палати центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України, зазначає пресслужба Мін’юсту.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 2 судовим експертам НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення історико-археологічної, земельно-технічної, оціночно-земельної експертиз та експертизи з питань землеустрою.

Крім цього, 4 судовим експертам НДУСЕ продовжено строк дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-земельної та оціночно-будівельної експертиз, а 2 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення оціночно-земельної, транспортно-товарознавчої, інженерно-транспортної експертиз та експертизи з питань землеустрою.

Також 5 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-земельної та оціночно-будівельної експертиз.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Продовжити термін дії закордонного паспорту, який вже був продовжений раніше, неможливо

Мінюст

Статті • Влада i люди
Шлях до рівноправного партнерства професійної спільноти і держави легким не буває

Мінюст

Статті • Влада i люди
Робоча група була і залишається максимально відкритою до усіх пропозицій та форм співпраці

Мінюст

Статті • Влада i люди
За останні роки кількість справ про банкрутство зменшується, на відміну від числа бажаючих стати арбітражними керуючими

Мінюст

Статті • Влада i люди
Деякі банки відмовляються надавати виконавцям інформацію про номери рахунків боржника та сум коштів, які наявні на рахунках боржника