Horizon Capital залучив $125 млн для інвестицій в українські компанії

26 вересня 2022, 17:25Новини517

Этот материал также доступен на русском

Фонд підтримуватиме зростаючі технологічні та експортно-орієнтовані компанії, йдеться у пресрелізі компанії

  • Посилання скопійованоlink copied

Нorizon Capital залучив $125 млн на першому етапі формування нового фонду з цільовим розміром $250 млн для інвестицій в українські компанії.

Фонд підтримуватиме зростаючі технологічні та експортно-орієнтовані компанії, йдеться у пресрелізі компанії.

Ключові факти

  • Horizon Capital оголосила про формування нового фонду Horizon Capital Growth Fund IV, L.P. (ʼHCGF IVʼ) до якого було залучено $125 млн на першому етапі. Фонд підтримуватиме підприємців-візіонерів, які очолюють швидко зростаючі технологічні та експортно-орієнтовані компанії.
  • Із запуском фонду HCGF IV, компанія Horizon Capital досягла рекордно високого результату першого етапу, зібравши 50% від своєї цілі в $250 млн, і найвищого результату першого етапу в історії компанії, йдеться у повідомленні.
  • На першому етапі Фонд підтримали ЄБРР, МФК, Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft дочірня компанія KfW Group, Голландський банк розвитку, Швейцарський інвестиційний фонд для ринків, що розвиваються («SIFEM»), Western NIS Enterprise Fund та Zero Gap Fund (сформований у співпраці між The Rockefeller Foundation та John D. and Catherine T MacArthur Foundation).

Контекст

Horizon Capital – провідна інвестиційна компанія у Центрально-Східній Європі, з активами під управлінням на понад $1,2 млрд, зокрема залучивши понад $580 млн капіталу для підтримки підприємців-візіонерів з України та Молдови протягом лише останніх пʼяти років.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону