Активи зі столичною комерційною нерухомістю в заставі – на аукціоні 17 грудня

7 грудня 2021, 12:33Новини355

Этот материал также доступен на русском

Загальна заборгованість за кредитами становить 749,7 млн грн. Серед забезпечення: нерухомість площею 2 265,7 кв. м в центрі Києва, земельні ділянки в Київській області та корпоративні права.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів виставить на продаж на відкритому електронному аукціоні активи АТ «ДЕЛЬТА БАНК»: право вимоги за кредитом юридичної особи та майнові права за 8 кредитами фізичних осіб, які перебувають у заставі Національного банку України. Торги пройдуть 17 грудня 2021 року в системі Prozorro.Продажі.

Загальна заборгованість за кредитами становить 749,7 млн грн. Серед забезпечення, зокрема: нежитлова нерухомість загальною площею 2 265,7 кв. м в центрі міста Києва, земельні ділянки в Київській області та корпоративні права.

Початкова ціна лоту – 749,7 млн грн.

Торги пройдуть відкрито і прозоро – за голландською моделлю аукціону, з покроковим зниженням початкової ціни. Участь у них можуть взяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Стежити за перебігом торгів можуть усі охочі. Кошти, отримані від продажу цих активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами АТ «ДЕЛЬТА БАНК».

Більше інформації про лот GL16N020984 та умови участі в аукціоні можна дізнатися на сайті Фонду за посиланням, а також на сайті Prozorro.Продажі за посиланням. Крім цього, детальна інформація про активи представлена в кімнаті даних банку та у віртуальній кімнаті даних, алгоритм доступу до неї – за посиланням.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро