Великі платники сплатили до місцевого бюджету Києва майже 12 мільярдів

12 жовтня 2021, 12:00Новини37

Этот материал также доступен на русском

Великі платники забезпечують понад 75 % надходжень від податку на прибуток до бюджету міста.

  • Посилання скопійованоlink copied

З початку року до місцевого бюджету м. Києва великими платниками Центрального управління сплачено 11,6 мільярдів гривень, а це 28,9 % від надходжень податкових платежів по м. Києву. Про це повідомив заступник начальника Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Павло Чернов.

За його словами, великі платники м. Києва спрямували до скарбниці Київської громади на 1,6 млрд грн, або на 17 % більше, ніж у січні-вересні 2020 року.

Так, з початку року було сплачено 6,6 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, збільшивши показник до аналогічного періоду 2020 року на понад 1 млрд грн, або на 18,6 %.

Великий бізнес спрямував до скарбниці м. Києва 3,6 млрд грн податку на прибуток, що на 16 % більше, ніж у минулому році. Великі платники забезпечують понад 75 % надходжень від податку на прибуток до бюджету міста.

За нерухоме майно відмінне від земельної ділянки великий бізнес направив 220 млн грн, що в 1,4 рази або на 60 млн грн перевищує минулорічні показники.

Також, 509 млн грн акцизного податку бюджет Києва отримав від роздрібного продажу підакцизної продукції великими платниками Центрального управління, а це 44 % від зазначеного платежу в цілому по місту Києву.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
До фіксації порушень Правил дорожнього руху (далі ПДР) залучать активних громадян

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У справах щодо транскордонної неспроможності об’єктом домовленостей є питання початку, розгляду та припинення проваджень у справах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Економіка лісової галузі здатна продукувати мільярди гривень бюджетних надходжень

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У справі про банкрутство компанії Jet Airways настає завершальна стадія

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Легалізація криптовалюти — це лише перший, але важливий крок, який може посприяти в побудові чіткої і прозорої системи ринку криптовалюти

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Що сталося з компанією, чому її падіння може мати такий вплив на світову економіку і Україну зокрема, та чи може влада Китаю цьому зарадити?