Україна отримала чергову партію аварійного енергетичного обладнання від Енергоспівтовариства

1 вересня 2022, 09:03Новини271

Этот материал также доступен на русском

“Така підтримка зараз як ніколи потрібна для підготовки до майбутнього зимового сезону”, – зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

  • Посилання скопійованоlink copied

Північна Македонія як договірна сторона Енергетичного сівтовариства передала Україні аварійне енергетичне обладнання – шість електричних трансформаторів, наданих оператором системи розподілу Elektrodistribucija DOOEL, дочірньою компанією EVN North Macedonia.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства енергетики України, – пише БЦ.

“Ми вдячні Північній Македонії та колегам з Енергетичного співтовариства за допомогу у відновленні енергетичної інфраструктури, пошкодженої під час війни. Це приклад справжньої солідарності, на якій базується Енергетичне співтовариство. Така підтримка зараз як ніколи потрібна для підготовки до майбутнього зимового сезону”, – зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Координацію постачання в Україну критичного спеціалізованого енергетичного обладнання, наданого приватними компаніями, здійснює Оперативна група з підтримки України Секретаріату Енергетичного співтовариства.

Як повідомлялося, Енергетична спільнота на початку квітня 2022 року створила Фонд для відновлення зруйнованої війною української енергетичної інфраструктури, донорами якої мають стати переважно держави-члени спільноти, а також міжнародні компанії та корпорації. Данія стала першим донором Фонду, але сума внеску не називалася.

Перша партія аварійного обладнання з Європи, скоординована Секретаріатом Енергетичного співтовариства, прибула до України першої декади квітня.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону