За кордоном

У Великій Британії підтримали ідею конфіскації російських активів для передачі їх Україні

4 липня 2022, 12:49Новини231

Этот материал также доступен на русском

Міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трасс сказала депутатам, що підтримує ідею про те, що уряд може конфіскувати заморожені російські активи у Великій Британії та передати їх Україні.

  • Посилання скопійованоlink copied

Велика Британія хоче наслідувати приклад Канади і конфіскувати російські активи у Великобританії, щоб передати їх Україні.

Про це заявила міністерка закордонних справ Ліз Трасс, – повідомляє БЦ з посиланням на Guardian.

Зазначається, що минулого тижня Трасс сказала депутатам, що підтримує ідею про те, що уряд може конфіскувати заморожені російські активи у Великій Британії та передати їх Україні.

“Я підтримую цю концепцію. Ми дивимось на це дуже уважно. Канадці фактично щойно ухвалили закон. Це питання, над яким ми працюємо спільно з Міністерством внутрішніх справ та Мінфіном, але я, звичайно, згодна із концепцією. Нам просто потрібно правильно розібратися в деталях”, – зазначила вона.

Як повідомлялося, наприкінці червня канадський парламент завершив ратифікацію законодавчих змін, які дають право уряду конфісковувати заморожені санкціями російські кошти. Хоча вони торкнуться не лише російських коштів, саме Україна може стати першим реципієнтом.

Відповідним рішенням уряду надається право конфісковувати заморожені, відповідно до канадських санкцій, активи й передавати їх стороні, яка постраждала від дій підсанкційних осіб. Канада стала першою країною світу, яка пішла на такий крок.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону