За кордоном

У ЄС зупинили дію ліцензій десятків російських авіакомпаній

15 березня 2022, 10:17Новини113

Этот материал также доступен на русском

У списку організацій із призупиненими сертифікатами перераховані найбільші російські авіакомпанії такі як Аерофлот, S7, Волга-Дніпро, Уральські авіалінії, Азур та інші

  • Посилання скопійованоlink copied

Агентство з авіаційної безпеки Євросоюзу (EASA) зупинило дію ліцензій десятків російських авіаперевізників, зокрема на продукцію, запчастини та прилади, тренувальні центри тощо. Про це повідомляється на сайті регулятора.

Так, згідно запроваджених 26 лютого санкцій Євросоюзу проти Росії, “заборонено надавати технічну допомогу чи інші послуги, пов’язані з товарами та технологіями, придатними для використання в авіації чи космічній промисловості”.

Відповідно, EASA прийняло рішення призупинити дію всіх виданих ним сертифікатів, включаючи сертифікати на продукти, частини та прилади, а також сертифікати для організацій і тренувальних пристроїв для імітації польотів, якщо власник сертифіката знаходиться або проживає в Росії, або іншим чином підпадає під санкції.

 

У списку організацій із призупиненими сертифікатами перераховані найбільші російські авіакомпанії такі як Аерофлот, S7, Волга-Дніпро, Уральські авіалінії, Азур та інші.

Єврорегулятор призупинив також дію своїх сертифікатів придатності для третіх країн для 43 російських авіаперевізників. Літаки не мають права здійснювати рейси в авіапросторі ЄС без таких сертифікатів.

Крім того, ліцензії зупинені у низки підприємств сфери технічного обслуговування авіатехніки та на виготовлені в Росії повітряні судна Superjet 100 і Ту-204.

EASA тимчасово зупинило прийом і розгляд заявок на сертифікацію, що вже надійшли від російських організацій.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро