Огляд ЗМІ

США оголосили про надання додаткової гуманітарної допомоги Україні на $225 мільйонів

16 червня 2022, 11:38Новини310

Этот материал также доступен на русском

Допомога надаватиме захист соціально незахищеним особам, сприятиме у самозабезпеченні продовольством, допомагатиме із пошуком житла, включаючи розподіл предметів допомоги

  • Посилання скопійованоlink copied

Президент Джо Байден оголосив, що США, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надають додаткову гуманітарну допомогу Україні на понад $225 млн в умовах агресії РФ.

Про це повідомляє пресслужба посольство США в Україні, – пише БЦ.

“Це додаткове фінансування забезпечить рятівну гуманітарну продовольчу допомогу людям всередині України. У районах де ринки функціонують, ця підтримка дасть змогу партнерам надавати готівку людям для купівлі харчів і речей першої необхідності”,– йдеться у повідомленні.

Крім того, ця допомога також забезпечуватиме тих, хто потребує, чистою питною водою, засобами санітарії та гігієни, вкрай необхідними медичними препаратами та послугами.

Також допомога надаватиме захист соціально незахищеним особам, сприятиме у самозабезпеченні продовольством, допомагатиме із пошуком житла, включаючи розподіл предметів допомоги, а також передбачає логістичну підтримку для гарантування надходження допомоги тим людям, які її потребують, а також координаційну підтримку тим, хто займається гуманітарною допомогою.

Зазначається, що команда USAID з реагування на стихійні лиха та надання допомоги продовжує оцінювати запити та співпрацювати з партнерами, щоб задовольнити потреби найбільш уразливих верств населення, включаючи людей, які були змушені втекти з дому.

Заа даними посольства, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, США надали гуманітарну допомогу на майже $914 млн, зокрема понад $702млнчерез USAID, щоб задовольнити потреби людей в Україні і тих, хто рятувався втечею до сусідніх країн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога