Зверніть увагу

Отримали повідомлення про заборгованість за електроенергію: що робити

8 квітня 2021, 18:47Новини573

Этот материал также доступен на русском

У разі заборгованості за електроенергію, спожиту після 1 січня 2019 року, оплату потрібно внести енергопостачальнику YASNO.

  • Посилання скопійованоlink copied

Платити за електроенергію жителям столиці необхідно щомісяця до 20 числа. Про це розповіли енергопостачальник YASNO, зазначає Finance.ua.

Якщо надійшло повідомлення про заборгованість, перше, на що повинен звернути увагу клієнт, — від кого воно надійшло і за який період вказана заборгованість. Якщо несплаченою залишилася електроенергія, спожита до 31 грудня 2018 року, повідомлення може бути направлено попереднім постачальником, який зараз виконує функцію оператора системи розподілу (ОСР). Відповідно, накопичений до 31 грудня 2018 року борг необхідно сплатити цій компанії.

У разі заборгованості за електроенергію, спожиту після 1 січня 2019 року, оплату потрібно внести енергопостачальнику YASNO (ТОВ «КИЇВСЬКІ енергетичні послуги»). Це можна зробити дистанційно через Особистий кабінет, Viber-бот YASNO-online, платіжні сервіси або у відділенні банку або Укрпошти.

«Інформацію про наявність заборгованості за електроенергію, яка склалася після 1 січня 2019 року, клієнти можуть отримати виключно від YASNO. При цьому постачальник не має відношення до повідомлень і дзвінків, що надходять клієнтам від інших компаній. Щоб уникнути накопичення заборгованості та пов’язаних з цим наслідків, радимо киянам своєчасно розраховуватися за електроенергію — щомісяця до 20 числа», — сказав директор YASNO в Києві Віктор Мельников.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?