Огляд ЗМІ

Nike залишається найдорожчим брендом одягу в світі восьмий рік поспіль, – Brand Finance

3 жовтня 2023, 12:12Новини321

Этот материал также доступен на русском

Як ідеться в щорічному дослідженні компанії Brand Finance, Nike зберігає за собою перше місце з 2015 року, коли вийшов перший звіт щодо цієї категорії товарів

  • Посилання скопійованоlink copied

Американський виробник спортивних товарів Nike Inc. вкотре став лідером глобального рейтингу найдорожчих брендів у категорії “одяг та аксесуари”.

Як ідеться в щорічному дослідженні компанії Brand Finance, Nike зберігає за собою перше місце з 2015 року, коли вийшов перший звіт щодо цієї категорії товарів, передає Інтерфакс-Україна.

Вартість бренду, що належить виробнику із США, за рік знизилася на 5,6% і оцінюється у $31,3 млрд.

На другому місці, як і на рік раніше, розташувався французький бренд Louis Vuitton, вартість якого зросла відразу на 12,2%, склавши $26,29 млрд.

Третю позицію посів інший люксовий бренд із Франції – Chanel, який продемонстрував впевнене зростання в 27%, до $19,39 млрд, і потіснив у списку Gucci.

Укладачі рейтингу особливо відзначили бренд пухового одягу Bosideng із Китаю, який зміг вийти на європейський ринок і добре зарекомендувати себе. У цьому році Bosideng International активно співпрацювала з відомими дизайнерами, у тому числі з французьким модельєром Жан-Полем Готьє, а продукція компанії з’являлася на модних престижних показах.

Незважаючи на те, що на даний момент вартість бренду Bosideng становить лише $1,9 млрд (47 місце), у Brand Finance вважають його перспективним.

Найшвидше зростаючий бренд належить французькому будинку моди Celine: за рік його вартість піднялася на 51%, до $2,9 млрд. Автори звіту пов’язують таке суттєве зростання з діяльністю креативного директора Еді Слімана, який прийшов у компанію в 2018 році після 16 років роботи в Christian Dior та Yves Saint Laurent.

За винятком найбільших брендів, виробники продукції класу “люкс” останнім часом стикаються з деякими складнощами, що зумовлено серед іншого зростанням популярності спортивного одягу, відзначають автори дослідження.

Такі гіганти “швидкої моди”, як H&M та Zara, також мають труднощі: з моменту виходу попереднього рейтингу вартість цих брендів впала на 26% і 15% відповідно.

Послаблення їхніх позицій пов’язане із непрозорою політикою у питаннях екології, повідомляється у звіті. Так, було встановлено, що серія одягу Conscious Collection від H&M, що позиціонується як екологічна та створена з використанням перероблених відходів, насправді містить ще більше синтетичних матеріалів, ніж товари із традиційних колекцій бренду.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро