Населенню та промисловості зрівняють тарифи на електроенергію

29 липня 2021, 09:39Новини207

Этот материал также доступен на русском

Споживачам, які не в змозі платити за високими тарифами, держава повинна надавати адресну допомогу. Всі інші повинні платити повну ціну, переконаний глава НКРЕКУ.

  • Посилання скопійованоlink copied

В Україні тарифи на електроенергію для населення будуть такими ж, як і для промислових підприємств. Однакова ціна для всіх споживачів – це одна з умов функціонування повноцінного ринку електроенергії, – заявив глава НКРЕКУ Валерій Тарасюк, – пише Україна Комунальна.

“Обговорюються різні сценарії, але у нас немає іншого майбутнього, крім поступового вирівнювання тарифів для промисловості і населення. Це великий самообман, коли ми вважаємо, що людина, яка платить за електроенергію менше, дійсно отримує від цього якусь користь”, – заявив Тарасюк.

Тарифи для всіх груп споживачів потрібно приводити до спільного знаменника, переконаний глава НКРЕКУ. При цьому, споживачам, які не в змозі платити за високими тарифами, держава повинна надавати адресну допомогу. Всі інші повинні платити повну ціну, переконаний глава НКРЕКУ.

При цьому він заявив, що поки не готовий назвати той тариф (або ті тарифи) на електроенергію, які будуть введені в Україні з 1 серпня.

Валерій Тарасюк вважає, що в багатьох рішеннях уряду політика бере верх над економікою. Крім того, він припустив, що рішення по тарифам на електроенергію для населення можуть знову відкласти, як це вже було.

“Я не можу оприлюднити всі варіанти підвищення цін. Який варіант буде прийнятий і чи буде прийнятий з 1 серпня, ми сказати не можемо, тому що це політичне рішення Кабміну. ​​Думаю, чекати залишилося зовсім небагато”, – заявив глава НКРЕКУ.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро