Зверніть увагу

Мінюст нагадує арбітражним керуючим прибрати з реєстру поштові скриньки на Яндекс та Mail.ru

12 квітня 2021, 19:08Новини376

Этот материал также доступен на русском

Форма №8 «Повідомлення про арбітражного керуючого» має містити повну та достовірну інформацію.

  • Посилання скопійованоlink copied

В Міністерстві юстиції наголошують на необхідності актуалізації відомостей, що містяться в Єдиному реєстрі арбітражних керуючих України, передбачені формою № 8 «Повідомлення про арбітражного керуючого».

Як відомо, Порядком формування і ведення Єдиного реєстру арбітражних керуючих України передбачено, що інформація про місцезнаходження контори (офісу) арбітражного керуючого та засоби зв’язку з ним (контактний телефон, адреса електронної пошти) надходить до Єдиного реєстру в автоматизованому режимі після надходження від арбітражного керуючого обов’язкових відомостей (інформації) у порядку, встановленому Міністерством юстиції України.

Форма №8 «Повідомлення про арбітражного керуючого» подається арбітражними керуючими до Єдиного реєстру протягом 10 днів після отримання свідоцтва та протягом 10 днів у разі будь-яких змін у наданій інформації та має містити повну та достовірну інформацію.

Водночас, незважаючи на те, що наразі в Україні діють санкції відносно російських інформаційних продуктів, зокрема, соцмережі ІТ-компаній, «Яндекс», «Mail.ru», «List.ru», поштові скриньки окремих арбітражних керуючих все ще знаходяться на цих серверах. Враховуючи зазначене, у Мінюсті наголошують на необхідності актуалізувати відповідні відомості.

Крім того, нагадуємо, що неподання або подання не в повному обсязі арбітражним керуючим у встановлений строк документів обов’язкової звітності або виявлення в них недостовірних даних є однією з підстав для проведення позапланової перевірки діяльності арбітражного керуючого.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Перелік підстав евакуації авто є виключним

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Вивезення підприємств здійснюється у випадках, коли існує така логістична можливість без надмірної загрози для водіїв та залізничників

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Для бизнеса важно не иметь «открытой валютной позиции»

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Протягом одного року, до 1 вересня 2022 року, українці матимуть змогу відкрито заявити державі про свої реальні статки, зокрема про ті, з яких не було сплачено податки

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Значна увага ревізорів прикута до суб’єктів великого підприємництва, у яких обсяг можливих порушень та, відповідно, податкових донарахувань найбільший

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Чим прозоріша система, тим менше пільг й менше порушень