За кордоном

Індія заборонить приватні криптовалюти та створить свою цифрову валюту

25 листопада 2021, 10:48Новини38

Этот материал также доступен на русском

Випуском цифрової валюти займеться Резервний банк Індії (RBI). Уряд країни вже допрацьовує необхідний законопроєкт.

  • Посилання скопійованоlink copied

Уряд Індії збирається ввести заборону практично на всі приватні криптовалюти. Замість них в країні створять офіційну цифрову валюту, – пише finance.ua.

Випуском цифрової валюти займеться Резервний банк Індії (RBI). Уряд країни вже допрацьовує необхідний законопроєкт.

Документ включено до списку 26 законодавчих актів для розгляду на зимовій сесії парламенту.

«Законопроєкт також спрямований на заборону всіх приватних криптовалют в Індії. Однак він допускає певні винятки для просування технології, що лежить в основі криптовалюти, і її використання», — сказано в бюлетені до законопроєкту.

У свою чергу криптоіндустрія сподівається, що в Індії не буде повної заборони на криптовалюти. Криптоплатформи стверджують, що цифрові валюти потребують регулювання і не повинні бути заборонені.

В Індії хотіли заборонити приватні криптовалюти ще на початку 2021 року. Тоді уряд спочатку виніс законопроєкт про криптовалюту і регулювання офіційної цифрової валюти на бюджетну сесію, але відклав цей крок для більш широких консультацій.

У листопаді прем’єр-міністр Нарендра Моді провів нараду високого рівня з криптовалюти з представниками Резервного банку Індії, Міністерства фінансів і Ради з цінних паперів і бірж Індії (Sebi).

Після цього парламентський постійний комітет з фінансів зустрівся з представниками криптоіндустрії, зацікавленими сторонами та експертами. Голова комісії Джаянт розповів, що комітет не розглядав криптовалюти.

Він також додав, що галузь вимагала 15 мільйонів зареєстрованих користувачів із загальними інвестиціями в 600 крор рупій. Після цього в уряду почали зростати побоювання з приводу дедалі більшої популярності криптовалюти як інвестиції.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
До фіксації порушень Правил дорожнього руху (далі ПДР) залучать активних громадян

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У справах щодо транскордонної неспроможності об’єктом домовленостей є питання початку, розгляду та припинення проваджень у справах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Економіка лісової галузі здатна продукувати мільярди гривень бюджетних надходжень

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У справі про банкрутство компанії Jet Airways настає завершальна стадія

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Легалізація криптовалюти — це лише перший, але важливий крок, який може посприяти в побудові чіткої і прозорої системи ринку криптовалюти

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Що сталося з компанією, чому її падіння може мати такий вплив на світову економіку і Україну зокрема, та чи може влада Китаю цьому зарадити?