За кордономОгляд ЗМІ

Директор європейського департаменту МВФ зустрінеться з українськими посадовцями у Сараєво, – Reuters

14 вересня 2022, 10:36Новини271

Этот материал также доступен на русском

МВФ також працює над тим, щоб рада директорів схвалила пропозицію, спрямовану на розширення екстреної допомоги Україні. Також зараз обговорюється довгострокова співпраця з Україною.

  • Посилання скопійованоlink copied

Представники МВФ зустрінуться з українською владою найближчими тижнями, щоб працювати над “поглибленням взаємодії”. Про це повідомила директорка-розпорядниця МВФ Крістала Георгієва, пише Reuters, констатує Lb.ua.

Водночас, згідно із заявою речника Фонду, директор європейського департаменту МВФ Альфред Каммер і його заступник цього тижня зустрінуться з українськими посадовцями в боснійській столиці Сараєво.

За словами Георгієвої, МВФ також працює над тим, щоб рада директорів схвалила пропозицію, спрямовану на розширення екстреної допомоги Україні. Також зараз обговорюється довгострокова співпраця з Україною.

Вона додала, що президент Володимир Зеленський зацікавлений у тому, як фонд може співпрацювати з іншими установами, щоб надати політичну підтримку Україні.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону