Проекти та інновації

До простору Дія.City можуть приєднатися компанії, які проектують чи обслуговують безпілотники, — рішення Уряду

31 липня 2023, 11:15Новини186

Этот материал также доступен на русском

Це дасть змогу компаніям і розробникам користуватися всіма перевагами Дія.City. Зокрема, нижчими податками, інструментами для венчурного інвестування, гнучкою формою найму — GIG-контракти.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет Міністрів України підтримав розширення кваліфікованих видів діяльності в Дія.City. Відтепер резидентами простору зможуть стати не лише компанії-виробники, а й розробники, які займаються проектуванням безпілотників чи їх обслуговуванням.

«Наразі виробництво дронів — дуже важливе для підтримки нашої армії. Це наша безпека та збережені життя українських воїнів. Тому ми ініціювали, а Уряд підтримав рішення — надати усім, хто працює в сфері виробництва безпілотників, можливість користуватись перевагами унікального правового та податкового простору Дія.Сity», — зазначив заступник Міністра цифрової трансформації України Олександр Борняков.

Приєднатися до простору зможуть компанії, які займаються проектуванням чи ремонтом безпілотних повітряних, водних, наземних безпілотників або комплектуючих до них. А також компанії, які навчають керувати безпілотниками.

Це дасть змогу компаніям і розробникам користуватися всіма перевагами Дія.City. Зокрема, нижчими податками, інструментами для венчурного інвестування, гнучкою формою найму — GIG-контракти. Наразі до унікального правового та податкового простору приєдналися понад 30 компаній зі сфери defence-tech.

Нагадаємо: у квітні минулого року за ініціативи Мінцифри Уряд розширив перелік кваліфікованих видів діяльності у Дія.City. Доєднатися до простору отримали можливість технологічні компанії, пов’язані з виробництвом технологічних продуктів для використання в оборонній, промисловій та побутовій сферах, міжнародними платіжними системами та хмарними рішеннями. Розвиток цих напрямів є стратегічно важливим для підтримки обороноздатності, фінансової стабільності та інформаційної безпеки.

Дія.City — унікальний правовий та податковий простір, що створює сприятливі умови для розвитку ІТ-бізнесу в Україні. Проект запущений 8 лютого 2022 року за ініціативи Міністерства цифрової трансформації та за участі представників ІТ-індустрії. У межах простору діє комплекс податкових та правових стимулів для розвитку технологічного потенціалу України.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна