Проекти та інноваціїЗа кордоном

Amazon запускає програму підтримки працевлаштування біженців

25 березня 2022, 13:37Новини478

Этот материал также доступен на русском

Крім Welcome Door Amazon підтримує українців через програму Tent Partnership for Refugees.

  • Посилання скопійованоlink copied

Американська компанія Amazon.com, Inc. запустила програму Welcome Door, у рамках якої пропонуватиме ресурси та підтримку для співробітників-біженців і гуманітарних іммігрантів, зокрема допомогу в отриманні громадянства, безкоштовну юридичну підтримку та наставництво, – повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначається в повідомленні, опублікованому на платформі Business Wire у четвер, у рамках цієї ініціативи компанія Amazon також відшкодує працівникам збори за продовження документа про дозвіл на роботу (EAD).

Співробітники також отримають доступ до можливостей підвищення кваліфікації, зокрема безкоштовне навчання в коледжі та навчання англійської мови як другої (ESL).

Ці нові ресурси пропонуватимуться співробітникам Amazon у США, починаючи з наступного місяця, і до кінця року компанія планує розширити програму в усьому світі.

“В Amazon у нас є безліч вакансій, і ми вітаємо різних людей, і ми пишаємося тим, що пропонуємо розширену підтримку біженцям у всьому світі”, – йдеться в тексті повідомлення.

Крім Welcome Door Amazon підтримує українців через програму Tent Partnership for Refugees.

Amazon належить до компаній, які зобов’язалися забезпечити невідкладну і довгострокову підтримку людей, які залишають Україну.

“Оскільки мільйони людей тікають від війни та конфліктів у таких країнах, як Афганістан та Україна, хороша робота є одним із найдієвіших способів побудувати нове життя для біженців. Я сподіваюся, що програма Welcome Door надихне багато інших компаній на забезпечення цих неймовірно талановитих, винахідливих і відданих своїй справі людей інструментами та підтримкою, необхідними для їхнього кар’єрного розвитку”, – наводяться у повідомленні слова виконувача обов’язків виконавчого директора, директора Tent Partnership for Refugees Вероніки Россіні.

Як повідомлялося, раніше Amazon Web Service (AWS), підрозділ американської компанії Amazon.com Inc., який займається хмарними платформами, припинив реєстрацію нових користувачів у РФ та Білорусі.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро