За кордономОгляд ЗМІ

85% ритейлерів США збираються запровадити криптовалютні платежі

13 червня 2022, 13:37Новини344

Этот материал также доступен на русском

Про це йдеться у дослідженні щодо криптовалютних платежів, яке проводилося з 3 по 16 грудня, в ньому взяли участь 2000 керівників найвищої ланки американських роздрібних компаній

  • Посилання скопійованоlink copied

Понад 85% продавців у США вважають запровадження криптоплатежів своїм стратегічним пріоритетом, при цьому майже три чверті респондентів планують розпочати приймати платежі у криптовалюті або стейблкоінах протягом наступних 24 місяців.

Про це йдеться у дослідженні щодо криптовалютних платежів, яке проводилося з 3 по 16 грудня, в ньому взяли участь 2000 керівників найвищої ланки американських роздрібних компаній, – пише Фінансовий клуб.

Прикметно, що інтерес до криптовалют переважає у молодого покоління.

У дослідженні також йдеться, що витрати на криптоінфраструктуру значно збільшаться, оскільки понад 60% респондентів повідомили, що протягом 12 місяців розраховують встановити бюджет більш ніж у $500 тисяч для забезпечення проведення криптоплатежів.

Проте більше половини (52%) продавців не планують володіти криптовалютами безпосередньо, а використовувати різноманітні платіжні системи, які конвертували б цифрові активи у фіат.

Крім того, респонденти вказали на численні перешкоди для ухвалення платежів у криптовалюті. Основні побоювання продавців викликає безпеку клієнтів платіжних платформ – 43%. Ще 37% респондентів турбує нормативно-правова база, що змінюється. Нестабільність ринку цифрової валюти є основним бар’єром для 36%.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону