Великобританія допомагатиме Україні з відбудовою енергетичного сектору

23 вересня 2022, 10:12Новини221

Этот материал также доступен на русском

Відбудова має відбуватися не за застарілими радянськими технологіями, а стати втіленням найсучасніших інноваційних рішень.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністр енергетики України Герман Галущенко в рамках робочого візиту до США провів двосторонню зустріч з Державним міністром клімату (Департамент бізнесу, енергетики та промислової стратегії) Великобританії Гремом Стюартом, – повідомляє Урядовий портал.

Герман Галущенко проінформував колегу про наслідки руйнувань української енергетичної інфраструктури внаслідок регулярних ударів російських ракет та інших видів озброєння. Він зазначив, що українські енергетики щодня ведуть відновлювальні роботи на ділянках, де припиняють або призупиняють бойові дії.

Очільник Міненерго подякував Великобританії за допомогу у відновленні української енергетичної інфраструктури. Також міністри обговорили можливість участі британської сторони у відбудові українського енергетичного сектору після війни та можливі інвестиції у відповідні проекти. Герман Галущенко наголосив, що відбудова має відбуватися не за застарілими радянськими технологіями, а стане втіленням найсучасніших інноваційних рішень.

Також на зустрічі йшлося про необхідність зміцнення енергетичної безпеки Європи та шляхи посилення протидії енергетичному шантажу з боку росії напередодні опалювального сезону.

Окрему увагу сторони приділили питанням розвитку ядерної промисловості та атомної енергетики на тлі енергетичної кризи.

Грем Стюарт висловив цілковиту підтримку українському народу у боротьбі з росією та підкреслив готовність Великобританії і надалі надавати допомогу, у тому числі посилюючи тиск на агресора.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога