Українці з початку року сплатили 8,8 мільйона добровільних внесків на пенсійне страхування

12 квітня 2024, 15:15Новини129

Этот материал также доступен на русском

Переважна більшість добровільних внесків – 3 541 – були зроблені для набуття власного страхового стажу

  • Посилання скопійованоlink copied

У січні – березні 2024 року у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування надійшло 8,8 млн грн добровільних внесків.

Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Від початку 2024 року станом на 1 квітня у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування здійснено 4 229 добровільних платежів на загальну суму 8,8 млн грн. Понад половина платежів (55%) здійснені в розмірі мінімального страхового внеску – 1 562 грн.

Переважна більшість добровільних внесків – 3 541 – були зроблені для набуття власного страхового стажу. Ще 701 платник здійснив переказ коштів на користь інших осіб.

Цьогоріч від 17 «меценатів» надійшло 176 343,07 грн благодійних пожертв. 9 переказів були персоналізованими, 8 – знеособленими.

Як повідомлялося, в Україні набув чинності закон від 4 листопада 2022 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення механізму участі у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні». Цей закон спрощує механізм підтримки існуючої солідарної пенсійної системи завдяки добровільним внескам для збільшення або власних пенсійних виплат у майбутньому, або для адресної підтримки пенсіонерів.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні