Колізії та конфлікти

Українська промисловість завдала екології збитків на 67 млн грн

8 червня 2021, 16:47Новини210

Этот материал также доступен на русском

Екологізація виробництва здійснюється тільки одиничними підприємствами.

  • Посилання скопійованоlink copied

Під час перевірок промислових підприємств Державна екологічна інспекція України нарахувала понад 67 млн ​​грн збитків у першому кварталі 2021 року, повідомляє Бізнес Цензор із посиланням на голову Державної екологічної інспекції Андрія Мальованого, зазначає Investory News.

«Промисловість — один із головних драйверів зростання української економіки. Однак у цій галузі є й зворотна сторона — негативний вплив на стан навколишнього середовища. Промисловий комплекс України застарів і потребує модернізації, щоб відповідати сучасним природоохоронним вимогам», — наголосив він.

За його словами, екологізація виробництва здійснюється тільки одиничними підприємствами. «Так, тільки за перші три місяці 2021 року Держекоінспекція становила понад 4,8 тис. адмінпротоколів щодо екологічних порушень. У середньому на одному підприємстві ми фіксуємо 4 факти недотримання природоохоронного законодавства», — зазначив Мальований.

За словами чиновника, для зміцнення екологічного контролю за промисловістю й стимулювання модернізації підприємств Держекоінспекція проводить внутрішню трансформацію. Зокрема, йдеться про продовження територіальної реформи, проведення закупівлі нового обладнання, співпраці з Національним центром управління та випробування космічних засобів, отримання супутникових знімків для виявлення незаконного видобутку надр, засмічення тощо.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?