За кордономОгляд ЗМІ

У США ухвалили закон про розкриття документів, пов’язаних із НЛО

18 грудня 2023, 13:40Новини820

Этот материал также доступен на русском

Деякі дослідники наголошують, що новий закон містить положення, яке може не привести до розкриття важливих документів, пов’язаних із НЛО.

  • Посилання скопійованоlink copied

Конгрес Сполучених Штатів проголосував закон, відповідно до якого уряд має оприлюднити документи, пов’язані НЛО. Про це стало відомо з тексту закону, – пише liga.net.

Цей закон зобов’язує Національний архів зібрати всі документи, що стосуються НЛО, технологій невідомого походження й нелюдського інтелекту, для подальшого оприлюднення.

Записи підлягають оприлюдненню через 25 років, але новіші записи можуть бути оприлюднені раніше за дозволом агентства, яке їх створило.

Проте оригінальна версія закону містила сильніші формулювання, які наказували розкрити записи негайно. Однак ці положення були вилучені, що розчарувало прихильників прозорості, які вважають, що уряд має розкрити правду про НЛО громадськості. Деякі дослідники наголошують, що новий закон містить положення, яке може не привести до розкриття важливих документів, пов’язаних із НЛО.

Рух за розкриття інформації про НЛО набирає обертів у соціальних мережах і Конгресі, завдяки заявам колишніх військовослужбовців і працівників розвідувальних служб США. Міністерство оборони створило Офіс із розслідування аномальних явищ, який вивчає повідомлення про НЛО поблизу військових об’єктів США.

Міністерство оборони виступає проти широкого розкриття інформації, що передбачено законом.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?