Швейцарія розширила санкції на ще 200 російських осіб і організацій

16 березня 2022, 14:25Новини379

Этот материал также доступен на русском

Санкційний список Швейцарії тепер повністю відповідає списку ЄС.

  • Посилання скопійованоlink copied

Швейцарія схвалила санкції проти ще понад 200 фізичних та юридичних осіб “у зв’язку із серйозними порушеннями міжнародного права Росією в Україні”.

Про це йдеться у заяві Федеральної Ради Швейцарії.

Санкційний список Швейцарії тепер повністю відповідає списку ЄС.

“Ще 197 осіб тепер підпадають під фінансові санкції та обмеження на поїздки, а ще 9 осіб підпадають під фінансові санкції. Серед цих осіб є олігархи та відомі бізнесмени. Активи в Швейцарії, що належать цим особам, мають бути заморожені”, – заявили у відомстві.

Також Федеральна Рада посилила санкції проти Білорусі – новоприйняті заходи стосуються, зокрема, товарів і фінансових послуг.

“Нові обмеження стосуються торгових та фінансових санкцій і дуже схожі на заходи, які вже ввели ЄС та Швейцарія щодо Росії.

Експорт усіх товарів подвійного призначення (цивільного чи військового) до Білорусі тепер заборонений, незалежно від їх кінцевого використання чи кінцевого споживача. Крім того, забороняється експорт товарів, які можуть сприяти військово-технічному розвитку Білорусі або розвитку сектору оборони та безпеки. У цьому контексті також заборонено надавати технічну допомогу, посередницькі послуги чи фінансування”, – пояснили у відомстві.

Також буде розширено заборону на імпорт Білорусі. Тепер ці заборони також поширюються на вироби з дерева, гуми, заліза та сталі, цемент. Надання державного фінансування або фінансової допомоги для торгівлі з Білоруссю або інвестування в Білорусь заборонено. Операції з Білоруським центральним банком також більше не дозволені.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога