Національний університет ім. Тараса Шевченка отримав значні пошкодження від обстрілів та звертається за допомогою

2 січня 2023, 12:16Новини4228

Этот материал также доступен на русском

Цього разу збитки, завдані падінням ракети, у рази перевищуватимуть ті, яких зазнав Університет під час масованого ракетного обстрілу середмістя Києва 10 жовтня 2022 року

  • Посилання скопійованоlink copied

Унаслідок ракетної атаки 31 грудня пошкоджено будинки Виставкового кампусу Національного університету ім.Тараса Шевченка, для відновлення розпочато збір благодійної допомоги, повідомляє пресслужба університету,- пише Інтерфакс-Україна.

У релізі повідомляється, що 31 грудня 2022 року, внаслідок ракетної атаки значні пошкодження отримали корпуси ННЦ “Інститут біології та медицини” та ННІ високих технологій, факультетів психології, соціології, комп’ютерних наук та кібернетики, радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, механіко-математичного та географічного факультетів, кафедри ядерної фізики, кріогенний комплекс фізичного факультету, спорткомплексу, Українського фізико-математичного ліцею та деяких гуртожитків Студмістечка.

Вже сьогодні, 1 січня 2023 року, розпочато роботу з прибирання будівель та території від розбитого скла, закриття вибитих вікон плівкою та фанерою, щоб захистити приміщення та лабораторне обладнання від холоду та опадів.

“Цього разу збитки, завдані падінням ракети, у рази перевищуватимуть ті, яких зазнав Університет під час масованого ракетного обстрілу середмістя Києва 10 жовтня 222 року, коли були ушкоджені будівлі Головного (Червоного) навчального корпусу, ННІ філології (Жовтий корпус), Наукової бібліотеки імені М. Максимовича, хімічного факультету, а також оранжереї Ботанічного саду імені О. Фоміна”, – зазначається у релізі.

Університет дякує всім, хто приєднався до відновлення корпусів, пошкоджених у жовтні. Повідомляється, що завдяки допомозі українського уряду, партнерів із Туреччини, Японії, Південної Кореї та всіх небайдужих і з України, і з усього світу Університет вже оновлює вікна у Червоному та Жовтому корпусах, а також у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича.

“Ми знову звертаємося до всіх наших партнерів та небайдужих із проханням підтримати університет ім.Шевченка у цей складний час. Кожен, хто може приєднатися до відновлення корпусів у Виставковому кампусі, може зробити благодійний внесок”, – йдеться у зверненні.

У призначенні платежу необхідно вказати “благодійна допомога на відновлення будівель внаслідок ракетного обстрілу”.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”