Проблемні борги

На Івано-Франківщині зменшується заборгованість з виплати заробітної плати

15 вересня 2021, 18:20Новини231

Этот материал также доступен на русском

Наразі загальна сума боргу із виплати заробітної плати згідно з оперативними даними по області становить 41137,0 тис. грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Під час чергового щотижневого засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати розглядалися питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та стан виконання доручень Кабінету Міністрів України з цих питань Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру, Міністерством розвитку громад та території України, Міністерством освіти і науки України, Івано-Франківською та іншим облдержадміністраціями, зазначає Galka.if.ua.

Так, найбільше зменшення боргів серед тих, кого заслуховували на засіданні, починаючи з 1 липня поточного року, відбулося саме в Івано-Франківській області. Зокрема, станом на 1 липня 2021 року, обліковані дані 19 підприємств, які мали заборгованість із виплати заробітної плати перед працівниками в сумі 49030,7 тис. грн. З них: 14 – економічно активних підприємства, 2 – підприємства-банкрути, 3 – економічно неактивних підприємств. Наразі загальна сума боргу із виплати заробітної плати згідно з оперативними даними по області становить 41137,0 тис. грн.

З метою упередження зростання заборгованості із заробітної плати було вирішено вживати більш активних заходів до суб’єктів господарювання, у яких спостерігається динаміка зростання заборгованості, та направляти інформацію щодо таких суб’єктів до відповідних органів управління та або місцевих державних адміністрацій для розгляду на засіданнях тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та вжиття необхідних заходів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?