Купівля Twitter: Маск збільшив своє фінансування до 33,5 мільярдів доларів

26 травня 2022, 13:28Новини358

До партнерів, яких Маск знайшов для викупу Twitter, раніше увійшли 19 інвесторів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Мільярдер Ілон Маск знову змінив плани щодо фінансування угоди з Twitter. Тепер він планує профінансувати за рахунок залучених коштів інвесторів та власного капіталу в $33,5 млрд, зменшивши цим позикове фінансування.

Про це пише Bloomberg із посиланням на розкриття змін у плані викупу соцмережі Комісії з цінних паперів та ринків (SEC), зазначає ЕП.

Зазначається, що Маск частково відмовився від планів залучення банківських кредитів, прив’язаних до його частки в Tesla, на користь фінансування з боку інвесторів. Згідно з документами, поданими в SEC, Маск надасть додаткове фінансування у розмірі $6,25 млрд.

“Цього достатньо, щоб виключити із плану кредити на ту саму суму”, – пояснює Bloomberg.

Агентство нагадує, що Маск домовився про придбання Twitter наприкінці квітня. Спочатку для покупки Маск планував зайняти у банків $25,5 млрд і ще $21 млрд виплатити із власного капіталу. Кредити на $12,5 млрд були прив’язані до частки Маска у Tesla. При цьому, залучаючи фінансування від інвесторів, Маск може зменшити як розмір позикового капіталу, так і суму, яку він повинен внести особисто, пояснював раніше Bloomberg.

Як зазначається, до партнерів, яких Маск знайшов для викупу Twitter, раніше увійшли 19 інвесторів. Більше за інших – $1 млрд – виділив Маску траст співзасновника Oracle мільярдера Ларрі Еллісона. $0,8 млрд надав фонд Sequoia Capital, $0,7 млрд – інвесткомпанія VyCapital, $0,5 млрд – криптовалютна біржа Binance. До інвесторів увійшли також Brookfield, Fidelity, Qatar Holding.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Сам факт тиску на суд є неприпустимою поведінкою. В поєднанні з масованою інформаційною атакою – тим більше