Колізії та конфлікти

Картку Ощадбанку довелося закривати через поліцію

6 квітня 2021, 13:08Новини396

Чоловік впродовж кількох днів телефонував до банку, але це не принесло результату. Кошти йому повернули лише тоді, коли він написав заяву в поліцію про шахрайство.

  • Посилання скопійованоlink copied

«Мінфін» підбив підсумки традиційного конкурсу на найкращий відгук про банк. У березні переможцем став користувач під ніком magser.

Як розповідає magser, все розпочалося з того, що йому зателефонували з Ощадбанку і повідомили, що випустили безкоштовну картку додатково до пенсійної. Чоловік відмовився її забирати та повідомив Ощаду, що ще одна картка йому не потрібна.

«Через деякий час при відвідуванні банку працівники знову запропонували забрати картку, знову відмовився», — розповів magser.

Однак згодом він отримав смс про зняття 200 грн за обслуговування «безкоштовної» картки.

Клієнт звернувся зі скаргою до відділення, але там повертати йому кошти відмовились.

«Абсурд якийсь, самі випустили картку, без мого звернення, картка знаходиться у відділенні, а з мене знімають кошти. Оператор гарячої лінії повідомив, що за випуск даної картки — 200 грн, річне обслуговування — 200 грн», — йдеться у відгуку. До того ж передбачено пеню у 25 грн, якщо на рахунку впродовж місяця не буде суми в 3 тис. грн або карткою не буде оплачено покупки. «Крутезна картка для пенсіонера», — іронічно підсумовує magser.

Чоловік впродовж кількох днів телефонував до банку, але це не принесло результату. Кошти йому повернули лише тоді, коли він написав заяву в поліцію про шахрайство. «Невже потрібно витрачати свій час і нерви, щоб тебе не дурили в державному банку», — обурюється пенсіонер.

«Мінфін» звернувся до Ощадбанку з проханням пояснити ситуацію. Однак поки що банк своїх коментарів не надав.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону