За кордоном

Японія заборонила експорт 300 товарів і новітніх технологій до Росії та Білорусі

16 березня 2022, 12:21Новини185

Этот материал также доступен на русском

Міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії включило до списку 266 видів товарів та 26 технологій

  • Посилання скопійованоlink copied

Японія оголосила список з близько 300 товарів і передових технологій, експорт яких до РФ та Білорусі буде заборонено з 18 березня.

Як пише Japan Today, міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії включило до списку 266 видів товарів та 26 технологій.

Серед товарів, на які запровадять ембарго на експорт, зокрема, напівпровідники, обладнання для зв’язку і нафтоперероблювання, новітні типи матеріалів, а серед заборонених для Росії та Білорусі технологій є, зокрема, програми проєктування машин для виробництва чіпів.

Крім того, Японія повністю забороняє будь-який ділові відносини з понад 50 військовими організаціями та підприємствами Росії та Білорусі, серед яких виробники літаків і кораблів. Зазначається, що відповідні обмеження запроваджені через вторгнення РФ в Україну та мають не допустити нарощувати Москві свій військовий потенціал.

Раніше Японія оголосила про запровадження персональних санкцій щодо 17 громадян Росії через російське воєнне вторгнення в Україну. Серед них депутати Держдуми, власник компанії “Ренова” Віктор Вексельберг та родичі підприємця Юрія Ковальчука.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна