Проекти та інновації

Give a Job for UA: з’явився новий проєкт з працевлаштування українських біженців

11 квітня 2022, 18:56Новини698

Вакансії для українців будуть безплатно розміщені на платформах пошуку роботи Jooble та Happy Monday.

  • Посилання скопійованоlink copied

Глобальний договір ООН в Україні у партнерстві з Parimatch, Jooble та Happy Monday запустив проєкт Give a Job for UA («Дайте роботу українцям»).

Ініціатива спрямована на допомогу українцям із працевлаштуванням та закликає бізнеси з усього світу підтримати Україну, приймаючи на роботу її громадян. Вакансії для українців будуть безплатно розміщені на платформах пошуку роботи Jooble та Happy Monday.

Передумови для запуску проєкту

За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, понад 4 мільйони українців залишили країну, втративши свої домівки, роботу та джерела доходу. Через військове вторгнення росії 79% українських компаній були змушені повністю або майже повністю припинити діяльність. Навіть після завершення бойових дій українці не зможуть одразу повернутися додому через замінування територій, зруйновану інфраструктуру та інші проблеми, на вирішення яких потрібен час.

«Російська військова агресія змусила мільйони українців покинути батьківщину. Вони пережили страшні події, втратили житло та роботу. Деякі з них залишили свої сім’ї. Щодня вони бояться за своїх рідних, які залишилися в Україні. І все ж українці хочуть працювати та приносити своїми знаннями та вміннями користь тим компаніям, які простягнуть їм руку допомоги. Глобальний договір ООН в Україні закликає бізнеси з усього світу: дайте роботу українцям, дайте їм шанс на гідне майбутнє», — говорит Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні.

Спільно з Глобальним договором OОН в Україні Parimatch закликає підтримати проєкт у двох сферах:

  • об’єднати зусилля бізнесів у пошуку вакансій для українців по всьому світу та підбору відповідної роботи для біженців;
  • через локальні мережі Глобального договору ООН заохотити максимальну кількість компаній до створення можливостей для працевлаштування українців як в Україні, так і за кордоном.

«Проєкт — це можливість допомогти українцям, які повністю зосереджені на волонтерстві, але готові працювати в європейських чи американських компаніях дистанційно», — сказала Марина Гриценко, Chief Sustainability Officer у Parimatch Tech.

Яка користь від ініціативи Give a Job for UA?

Jooble та Happy Monday створили спеціальні розділи сайту для вакансій від європейських компаній та учасників мережі Глобального договору ООН. Окрім розділу сайту, Jooble вже запустив Telegram-канал для українців із щоденними пропозиціями роботи, відсортованими за країнами.

«Наша мета — допомогти українцям знайти роботу в країнах ЄС, які прихистили їх під час воєнної агресії Росії. Більшість українських біженців не мають коштів, щоб перебувати за кордоном занадто довго», — коментує Дмитро Гринь, генеральний директор Jooble, Job Aggregator.

Give a Job for UA також включає:

  • збір загальної інформації для анкет для пошуку роботи;
  • створення списків місцевих порталів з пошуку роботи та ресурсів для вивчення мов;
  • оцінку місцевих нормативних вимог та нюансів підбору персоналу;
  • переговори з місцевими компаніями щодо виділення робочих місць для українців у межах їхніх програм корпоративної соціальної відповідальності.

«Метою проєкту Give a Job for UA є створення нових робочих місць. Ми розуміємо, що ринок праці в більшості країн є досить збалансованим, але хвиля талановитих, працьовитих українців змінила його, і нам потрібні додаткові зусилля, щоб вивести цей ринок на новий рівень стабільності, потрібно створити нові робочі місця для українців», — заявила Ганна Мазур, співзасновниця та генеральна директорка Happy Monday.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро