Дитсадок «Совенятко» заклав 35% маржі у закупівлю рибного філе на дотендерну суму: подробиці договору

17 липня 2023, 11:43Новини244

Этот материал также доступен на русском

В магазині АТБ філе продається по ціною 228,39 грн/кг. В договорі прописано, що 10% вартості складає витрата на логістику, але навіть при цих умовах, різниця у вартості набагато більша.

  • Посилання скопійованоlink copied

Комунальний заклад «Софіївсько-Борщагівський дитячий садок «Совенятко» (Київ, Пр.Героїв Небесної Сотні, 16) 11 липня замовив у МПП «Анков» філе хека на 95 тис грн. Про це, як пишуть “Наші гроші”, свідчить система «Прозорро».

Ціна хека у договорі 349,98 грн/кг перевищує ринкову вартість. В магазині АТБ філе продається по ціною 228,39 грн/кг. В договорі прописано, що 10% вартості складає витрата на логістику, але навіть при цих умовах, різниця у вартості набагато більша. Тендерна ціна вища від роздрібної на 35%.

Загальна вартістю торгів була трохи меншою від 100 тисяч гривень. Вище цієї суми потрібно було б проводити відкриті торги і тоді на них могли б прийти конкуренти та запропонувати нижчу ціну.

За 2023 рік між дитсадком «Совенятко» і фірмою «Анков» було укладено дев’ять договорів на суму 663 тис грн. В яких не вказано ціни за одиницю та тип товару замовлення. Загалом же дитсадок почав давати підряди цій фірмі три роки тому, і вони мають контракти на суму 1,4 млн грн.

Директор дитсадку «Совенятко» є Зарва Аліна Олексіївна. Засновником МПП «Анков» є Карпенко Наталія Володимирівна.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді