Чи можуть підприємства державної та комунальної власності списати штраф та пеню за наявний борг?

30 квітня 2021, 10:01Новини151

Этот материал также доступен на русском

Підприємствам державної та комунальної власності необхідно звернутися до контролюючого органу за місцем обліку податкового боргу із відповідною заявою.

  • Посилання скопійованоlink copied

«Підприємства державної та комунальної власності, які мають податковий борг, що виник станом на 01 листопада 2020 року мають можливість скористатися правом на списання штрафної санкції та пені»повідомив заступник начальника столичної податкової Олександр Туру.

Відповідно до Закону України від 04 грудня 2020 року № 1072 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» вищезазначеним підприємствам необхідно звернутися до контролюючого органу за місцем обліку податкового боргу із заявою.

Детальніше про заповнення заяви на списання штрафної санкції та пені можна переглянути у презентаційних відео на YouTube-каналі ДПС у м. Києві.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону