Зверніть увагу

Андрій Спектор: “В статусі арбітражного керуючого буду готовий посперечатись за лідерські позиції в Києві”

13 серпня 2021, 12:23Новини2149

Этот материал также доступен на русском

Адвокат впевнений, що НААКУ має актуалізувати кількість арбітражних керуючих, віднайшовши механізм, як саме у законний спосіб “відсіяти сплячих” АК

  • Посилання скопійованоlink copied

Незважаючи на відносну молодість, Національна асоціація арбітражних керуючих України розвивається бурхливими темпами. Це відображається в тому числі й у кількості осіб, які хочуть набути статус АК та брати активну участь у розбудові професійної спільноти.

Одним з таких фахівців у сфері неплатоспроможності є черговий гість програми “Борг-review”, адвокат Андрій Спектор (LB, “Лабораторія банкрутства”).

До речі, вже на початку розмови Андрій Станіславович відмітив, що будь-який досвід та професійні якості спеціаліста-“одинака” все одно не зможуть конкурувати із синергетичним ефектом командної роботи, хоча й про розвиток особистого бренду забувати не можна.

В цьому аспекті цікаво, як А.Спектор бачить свою подальшу долю в якості арбітражного керуючого (складання іспиту вже тривалий час відкладається через ряд об’єктивних причин, в тому числі й через позицію Мінюсту щодо вдосконалення процесу набуття статусу АК).

Зокрема, Андрій Спектор вже готовий голосно заявити про свої амбіції, натякаючи, що буде боротись за те, щоб очолити Раду арбітражних керуючих м. Києва. При цьому адвокат досить чітко артикулює свої головні меседжі.

Пан Спектор впевнений, що НААКУ має якнайшвидше актуалізувати кількість арбітражних керуючих, віднайшовши механізм, як саме у законний спосіб “відсіяти сплячих” АК. “За умови, що люди роками не беруть участі в жодних банкрутних процедурах, позбавлення статусу арбітражного керуючого навряд чи серйозно позначиться на їх доходах, водночас це дозволить чітко прогнозувати, в тому числі, й бюджетну політику Асоціації”, – впевнений Андрій Спектор.

Також співрозмовник не повністю поділяє позицію столичних “арбітражників” щодо ролі та завдань профільного Кодексу етики: “На мій погляд, етика – це швидше про заохочення, а не про дубинку”.

Під час інтерв’ю А.Спектор також розповів про своє особливе бачення розвитку солідарної та субсидіарної відповідальності в сфері банкрутства, чому не було сенсу запроваджувати мораторії на стягнення боргів з державних підприємств та з яких причин не “злітає” такий інститут як банкрутство фізичних осіб.

Переглянути повну версію бесіди можна за посиланням https://youtu.be/Jfg07zeW07M

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НААКУ

Статті • Влада i люди
Обов`язок АК провести аналіз фінансово-господарського стану боржника кореспондується із відповідальністю арбітражного керуючого за невиконання або неналежне виконання, покладених на нього обов`язків

НААКУ

Статті • Влада i люди
Чим більше арбітражних керуючих проголосує, тим чіткішим і однозначним вийде сигнал від спільноти

НААКУ

Статті • Влада i люди
Національний банк України стає обов’язковим учасником справ про банкрутство страховика

НААКУ

Статті • Влада i люди
Висновки за результатом проведеного аналізу ФГД – це головне підґрунтя для розшуку та повернення активів боржника

НААКУ

Статті • Влада i люди
У 2023 році рішення Комісії взагалі не оскаржувались у судовому порядку, а у 2022 році було подано 1 позов

НААКУ

Статті • Влада i люди
Робота арбітражного керуючого необхідна та складна з кількох причин