Зверніть увагу

Андрій Спектор: “В статусі арбітражного керуючого буду готовий посперечатись за лідерські позиції в Києві”

13 серпня 2021, 12:23Новини2080

Этот материал также доступен на русском

Адвокат впевнений, що НААКУ має актуалізувати кількість арбітражних керуючих, віднайшовши механізм, як саме у законний спосіб “відсіяти сплячих” АК

  • Посилання скопійованоlink copied

Незважаючи на відносну молодість, Національна асоціація арбітражних керуючих України розвивається бурхливими темпами. Це відображається в тому числі й у кількості осіб, які хочуть набути статус АК та брати активну участь у розбудові професійної спільноти.

Одним з таких фахівців у сфері неплатоспроможності є черговий гість програми “Борг-review”, адвокат Андрій Спектор (LB, “Лабораторія банкрутства”).

До речі, вже на початку розмови Андрій Станіславович відмітив, що будь-який досвід та професійні якості спеціаліста-“одинака” все одно не зможуть конкурувати із синергетичним ефектом командної роботи, хоча й про розвиток особистого бренду забувати не можна.

В цьому аспекті цікаво, як А.Спектор бачить свою подальшу долю в якості арбітражного керуючого (складання іспиту вже тривалий час відкладається через ряд об’єктивних причин, в тому числі й через позицію Мінюсту щодо вдосконалення процесу набуття статусу АК).

Зокрема, Андрій Спектор вже готовий голосно заявити про свої амбіції, натякаючи, що буде боротись за те, щоб очолити Раду арбітражних керуючих м. Києва. При цьому адвокат досить чітко артикулює свої головні меседжі.

Пан Спектор впевнений, що НААКУ має якнайшвидше актуалізувати кількість арбітражних керуючих, віднайшовши механізм, як саме у законний спосіб “відсіяти сплячих” АК. “За умови, що люди роками не беруть участі в жодних банкрутних процедурах, позбавлення статусу арбітражного керуючого навряд чи серйозно позначиться на їх доходах, водночас це дозволить чітко прогнозувати, в тому числі, й бюджетну політику Асоціації”, – впевнений Андрій Спектор.

Також співрозмовник не повністю поділяє позицію столичних “арбітражників” щодо ролі та завдань профільного Кодексу етики: “На мій погляд, етика – це швидше про заохочення, а не про дубинку”.

Під час інтерв’ю А.Спектор також розповів про своє особливе бачення розвитку солідарної та субсидіарної відповідальності в сфері банкрутства, чому не було сенсу запроваджувати мораторії на стягнення боргів з державних підприємств та з яких причин не “злітає” такий інститут як банкрутство фізичних осіб.

Переглянути повну версію бесіди можна за посиланням https://youtu.be/Jfg07zeW07M

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НААКУ

Статті • Влада i люди
Окремо на заході було проведено лотерею та благодійний збір на допомогу одному з українських військових підрозділів

НААКУ

Статті • Влада i люди
Серед найближчих завдань НААКУ – продовжити роботу з передачі функцій щодо підвищення кваліфікації від Міністерства юстиції та просувати законопроєкти 4409 і 7442

НААКУ

Статті • Влада i люди
Післявоєнна ситуація, як кажуть, посадить в один човен (мабуть, вперше в історії України) боржника разом з кредиторами

НААКУ

Статті • Влада i люди
На початку червня вже є інформація про суттєві виплати по Дніпропетровській та Запорізькій областях. Раніше АК отримували винагороду по Полтавській, Сумській, Тернопільській та Харківській областях

НААКУ

Статті • Влада i люди
Важко зрозуміти мету і завдання щодо удосконалення порядку проведення перевірок арбітражних керуючих в контексті ролі держави у сфері регулювання відносин неспроможності

НААКУ

Статті • Влада i люди
Виконуючи складну, морально виснажливу роботу, він, як і інші представники юридичної професії, хоче отримувати гідну оплату. До того ж, вчасно.