Зареєстровано законопроєкт для переходу адвокатів на спрощену систему оподаткування

2 грудня 2021, 14:53Новини216

Этот материал также доступен на русском

У Верховній Раді зареєстровано Проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів, отриманих адвокатом.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Верховній Раді зареєстровано Проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів, отриманих адвокатом, який зареєстрований як самозайнята особа, яка провадить незалежну професійну діяльність (реєстраційний номер 6358), зазначає НААУ.

Автори законопроєкту – народні депутати Володимир Ватрас, Андрій Костін, Сергій Іонушас та інші – пропонують встановити можливість для адвокатів обирати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності в межах, визначених Податковим кодексом України.

Так, ідеться про внесення змін до Податкового кодексу для вдосконалення застосування спрощеної системи оподаткування щодо адвоката, який зареєстрований як самозайнята особа, яка провадить незалежну професійну діяльність.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…