Проблемні борги

Заборгованість із виплати лікарняних перевищує 2 млрд гривень

28 жовтня 2021, 18:49Новини196

Этот материал также доступен на русском

За минулий тиждень (18-24 жовтня) заборгованість із виплат лікарняних знизилася на 500 млн гривень.

  • Посилання скопійованоlink copied

Заборгованість із виплати лікарняних перевищує 2 млрд гривень. Про це на засіданні Кабінету Міністрів заявив голова Федерації профспілок Григорій Осовий, передають Українськi Новини.

“Заборгованість із виплат у фондах соціального страхування є у фонді загальнодержавного соціального страхування, де заборгованість із лікарняних вже на сьогодні перевищила 2 млрд гривень”, — сказав він.

Так, Осовий звернувся до Кабміну з проханням розглянути питання щодо надання фінансової допомоги фонду для здійснення необхідних виплат. За його словами, кількість професійних захворювань та загальних захворювань цього року зросла більш ніж у 5 разів, у порівнянні з 9 місяцями попереднього року.

Як зазначається, міністр соціальної політики Марина Лазебна на це відповіла, що Мінсоцполітики разом із Міністерством фінансів працює над тим, щоб до кінця року не допустити зростання заборгованості з усіх виплат із фонду соцстрахування, в тому числі й по лікарняних. Вона запевнила, що ситуація на контролі міністерства.

За її словами, за минулий тиждень (18-24 жовтня) заборгованість із виплат лікарняних знизилася на 500 млн гривень. Лазебна також зазначила, що перехід на електронні лікарняні дозволять навести лад у цій сфері та зробити роботу соцфонду більш ефективною.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні