Проблемні борги

За перевезення пільговиків залізницею Харків боргує понад 18 млн грн

4 серпня 2021, 10:45Новини526

Этот материал также доступен на русском

Загалом за пів року регіональна філія залізниці у межах Харківщини перевезла 1,7 млн людей, це коштувало 31 млн 35 тис. 337 грн. Найбільша кількість пільговиків відправлялася з Харкова.

  • Посилання скопійованоlink copied

Про це у відповідь на інформаційний запит Суспільного повідомив виконавчий директор регіональної філії “Південна залізниця” Микола Уманець, – повідомляє Україна Комунальна.

За його даними, від Харкова регіональна філія недоотримала 18 млн 243 тис. 876 грн. У таку суму Південній залізниці обійшлося перевезення 1 млн 051 тис. 507 пасажирів за пів року 2021 року.

Первомайський заборгував залізниці 599 тис. 527 грн. Ізюмська та Куп’янська міськради — 566 тис. та 1 млн 304 тис. відповідно.

У Південній залізниці також прокоментували борги Новопокровської громади, про які Суспільне повідомляло наприкінці липня. Фактичні збитки громади від перевезення 15 тисяч пільковиків сягають 1,7 млн грн.

“Від перевезень вищезазначеної кількості пасажирів регіональна філія недоотримала коштів на суму 214 тис. 676 грн. Зазначена сума відображає тільки вартість квитків, якщо б вони були оплачені. Фактичні збитки, яких зазнала регіональна філія через перевезення 15 тисяч пасажирів, складають 1 млн 722 тис. 600 грн (фактична вартість проїзду одного пасажира складає 114 грн 84 коп)”, — йдеться у відповідь на запит.

В “Укрзалізниці” зазначили, що зверталися до голови Новопокровської громади, однак керівництво “жодним чином не реагувало на отримання зазначених листів”. Залізничники вказують, що зверталися до селищної ради у грудні, січні, червні та липні. В громаді послалися на брак фінансів.

Загалом за пів року регіональна філія залізниці у межах Харківщини перевезла 1,7 млн людей, це коштувало 31 млн 35 тис. 337 грн. Найбільша кількість пільговиків відправлялася з Харкова, найменша — всього 14 пасажирів на суму 280 грн — в межах Оскільської сільради (Ізюмський район).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро