Військові видатки наступного року буде профінансовано у повному обсязі

14 грудня 2023, 10:44Новини133

Этот материал также доступен на русском

Військові видатки є першочерговим пріоритетом у Держбюджеті-2024, які насамперед буде профінансовано в повному обсязі за рахунок внутрішніх джерел, у тому числі податкових надходжень

  • Посилання скопійованоlink copied

Наступного року планові податкові надходження від громадян та бізнесу передбачено на рівні 1,58 трильйона гривень. Заплановані видатки на оборону становлять 1,69 трильйона гривень.

«Військові видатки є першочерговим пріоритетом у Держбюджеті-2024, які насамперед буде профінансовано в повному обсязі за рахунок внутрішніх джерел, у тому числі податкових надходжень за діючими ставками», – зазначив Міністр фінансів Сергій Марченко.

Різницю між податковими надходженнями та військовими видатками буде покрито за рахунок коштів від розміщення військових облігацій, дивідендів, отриманих від державних компаній, доходів від приватизації тощо.

Зокрема, Міністерство оборони наступного року отримає 1,16 трильйона гривень, що на 36% більше порівняно з ухваленим Держбюджетом на початок 2023 року. Інші оборонні структури також відчують значне зростання фінансування.

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості буде профінансовано на рівні 51,0 мільярда гривень на розвиток оборонно-промислового комплексу країни, з яких 43,3 мільярда гривень передбачено забезпечити за рахунок військового ПДФО.

Держспецзв’язку отримає 50,6 мільярда гривень, з яких 43,3 мільярда гривень за рахунок військового ПДФО буде спрямовано на закупівлю безпілотних літальних апаратів.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення