Огляд ЗМІ

В Україні станом на 2021 рік проживає 8451 мільйонер і 1 мільярдер. Офіційно

13 травня 2021, 20:55Новини848

Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби.

  • Посилання скопійованоlink copied

В Україні за попередніми результатами кампанії декларування налічується 8 451 особа зі статками понад 1 млн грн, у порівнянні з минулим роком їхня кількість зросла на 6%. Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби.

Крім того, одна людина задекларувала статки понад 1 млрд грн – мешканець м. Києва.

Традиційно найбільша кількість мільйонерів обліковується у столиці України (3375 особи), Дніпропетровській (684 особи), Харківській (595 осіб) та Київській (540 осіб) областях.

Загалом мільйонерами задекларовано дохід у сумі 70,4 млрд грн, податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) вони сплатять у сумі 1,6 млрд грн, військового збору – 0,2 млрд гривень.

Найбільше сплатить мешканець Києва з доходів, отриманих за межами України – майже 80 млн грн, зокрема ПДФО – 66,5 млн грн.

Понад 20 млн грн за результатами 2020 року сплатять до бюджету 12 осіб на загальну суму 418 млн грн – це 15% від загальної суми податкових зобов’язань (з урахуванням найбільшої суми). За територіальністю половина таких громадян обліковуються у Києві, по дві особи – в Одеській та Київській областях, по одній особі – в Харківській та Львівській областях.

Усього за 2020 рік свої доходи задекларували майже 472 тисяч громадян, що на рівні минулого року. Найбільше декларували у Запорізькій (51 тисяча декларацій), Дніпропетровській (40 тисяч) та Херсонської (37 тисяч) областей.

Також у ДПС зауважили, що до 31 грудня 2021 року декларації за результатами 2020 року можуть подавати фізособи, які бажають скористатися правом на податкову знижку.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?