Огляд ЗМІ

В Україні станом на 2021 рік проживає 8451 мільйонер і 1 мільярдер. Офіційно

13 травня 2021, 20:55Новини904

Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби.

  • Посилання скопійованоlink copied

В Україні за попередніми результатами кампанії декларування налічується 8 451 особа зі статками понад 1 млн грн, у порівнянні з минулим роком їхня кількість зросла на 6%. Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби.

Крім того, одна людина задекларувала статки понад 1 млрд грн – мешканець м. Києва.

Традиційно найбільша кількість мільйонерів обліковується у столиці України (3375 особи), Дніпропетровській (684 особи), Харківській (595 осіб) та Київській (540 осіб) областях.

Загалом мільйонерами задекларовано дохід у сумі 70,4 млрд грн, податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) вони сплатять у сумі 1,6 млрд грн, військового збору – 0,2 млрд гривень.

Найбільше сплатить мешканець Києва з доходів, отриманих за межами України – майже 80 млн грн, зокрема ПДФО – 66,5 млн грн.

Понад 20 млн грн за результатами 2020 року сплатять до бюджету 12 осіб на загальну суму 418 млн грн – це 15% від загальної суми податкових зобов’язань (з урахуванням найбільшої суми). За територіальністю половина таких громадян обліковуються у Києві, по дві особи – в Одеській та Київській областях, по одній особі – в Харківській та Львівській областях.

Усього за 2020 рік свої доходи задекларували майже 472 тисяч громадян, що на рівні минулого року. Найбільше декларували у Запорізькій (51 тисяча декларацій), Дніпропетровській (40 тисяч) та Херсонської (37 тисяч) областей.

Також у ДПС зауважили, що до 31 грудня 2021 року декларації за результатами 2020 року можуть подавати фізособи, які бажають скористатися правом на податкову знижку.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму