В Іспанії оголосили терміни надання Україні шести танків Leopard 2

30 березня 2023, 10:12Новини92

Этот материал также доступен на русском

Шість Leopard 2, що мають найближчим часом надійти в Україну, наразі “проходять випробування, щоб забезпечити їх належну роботу”.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес на засіданні Конгресу депутатів Іспанії 28 березня підтвердила, що перші шість бойових танків Leopard 2A4 будуть відправлені в Україну після Великодня, який католики святкуватимуть 9 квітня.

Про це повідомляє видання Publico, – повідомляє Прямий.

За словами Роблес, шість Leopard 2, що мають найближчим часом надійти в Україну, наразі “проходять випробування, щоб забезпечити їх належну роботу”.

Так само пізніше будуть відремонтовані й пристріляні ще чотири танки. Очільниця іспанського Міноборони наголосила, що “це дозволить нам продовжувати допомагати українському народу, який жорстоко вбивають, аби він міг захистити себе від більш ніж несправедливого нападу”.

Вона водночас відкинула заклики лівої партії Podemos про необхідність припинити військову допомогу Україні для якнайшвидшого завершення війни.

“Хай як дехто не наполягав на поширенні певного меседжу, треба дуже чітко сказати: цим постачанням ми не лише не призводимо до ескалації конфлікту, але й надаємо країні та українському народу засоби для подальшого захисту від цієї нелегітимної та незаконної агресії”, – заявила Роблес.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”