«Укрнафта» перетворює свої АЗК на «пункти незламності» (фото)

28 грудня 2022, 11:47Новини926

Этот материал также доступен на русском

«Сьогодні вже 27 станцій готові надавати тимчасовий прихисток і доступ до електроенергії у разі тривалих відключень. Далі компанія збільшуватиме кількість локацій», — йдеться у повідомленні.

  • Посилання скопійованоlink copied

ПАТ «Укрнафта» підтримало ініціативу про створення «пунктів незламності» на базі своїх АЗК. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

«Сьогодні вже 27 станцій готові надавати тимчасовий прихисток і доступ до електроенергії у разі тривалих відключень. Далі компанія збільшуватиме кількість локацій», — йдеться у повідомленні.

При виборі локацій компанія орієнтується на розмір приміщення, наявність магазину, який дає доступ до продуктів першого вжитку, та розташування. Враховувався і соціальний ефект: перевага надається комплексам, які розташовано не на великих транспортних вузлах і магістралях, а в населених пунктах.

«Основна задача зараз – допомогти українцям пережити зиму. Тут разом працюють усі: держава, енергетики, бізнес і громади. Всі розуміють, чого прагне ворог: зламати нашу стійкість. Однак спільними зусиллями Україна втримається і переможе», — зазначив Сергій Корецький, директор ПАТ «Укрнафта».

Як повідомляв enkorr, нещодавно «Укрнафта» відкрила оновлений АЗК у Хмельницькому на вулиці Купріна, 54/7.

Нагадаємо, на початку листопада влада України на основі закону «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану», а також низки наказів верховного головнокомандувача ЗСУ прийняла рішення про примусове відчуження у власність держави акцій декількох стратегічно важливих підприємства, серед яких ПАТ «Укрнафта» й ПАТ «Укртатнафта», які раніше контролювала група «Приват» та інші приватні акціонери.

7 листопада Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ухвалила це рішення.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога