Українці купують житло за кеш-кредити

10 вересня 2021, 11:12Новини1060

Этот материал также доступен на русском

Правекс Банк минулого року першим запропонував дешевий кредит під 9,99% на ринку вторинки, але оскільки не був гравцем на ринку первинної нерухомості, замість іпотеки пропонує споживчий кредит.

  • Посилання скопійованоlink copied

Про це розповів начальник відділу по роботі з фізичними особами головного управління роздрібного бізнесу Правекс Банку Олег Заяць під час круглого столу «Споживче кредитування – 2021: яким буде новий бізнес-сезон», який провів «Фінансовий клуб».

«Ми можемо надати кредит на будь-які цілі під 25% річних на п’ять років без застави. І другою ціллю таких кредитів, після ремонту, йде купівля нерухомості на первинному ринку. Наші кеш-кредити беруть для короткого інвестування на первинному ринку нерухомості», – заявив Олег Заяць.

Він вважає вигідним таке інвестування. «Тому що клієнт розуміє, що під 25% він може без застави за рік-два закрити цей кредит. І це цікаво клієнтам, які мають гроші на купівлю однокімнатної квартири, але їм не вистачає пів мільйона, щоб придбати двокімнатну, і вони не хочуть займатися оформленням іпотеки», – пояснив банкір.

За його словами, найбільше їхні іпотечні та споживчі кредити беруть співробітники інших банків, «які вміють рахувати гроші», а інші найбільші групи позичальників – це державні службовці, працівники промисловості й торгівлі. «Прострочення у нас – менше 1% за готівковими кредитами і 0% – за іпотекою», – додав Олег Заяць.

Він зазначив, що Правекс Банк минулого року першим запропонував дешевий кредит під 9,99% на ринку вторинної нерухомості, але оскільки не був гравцем на ринку первинної нерухомості, замість іпотечного продукту пропонує клієнтам споживчий кредит. «Ми розробили найдешевший кредит готівкою до 1 млн грн без застави на п’ять років. Від 20% до 25% річних – реальна ставка. І клієнти інвестують за рахунок кеш-кредиту в первинний ринок нерухомості», – пояснив він.

Водночас банк зараз працює над підключенням до державної програми під 7%, яка дозволяє купувати житло на первинному ринку чи в нещодавно побудованих будинках. «Цього місяця плануємо видати перший кредит», – сказав він.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро