Проблемні борги

Тепловики отримають 30 млрд грн на компенсацію різниці в тарифах, – Шмигаль

28 вересня 2021, 10:35Новини141

Этот материал также доступен на русском

Уряд працює над компенсацією різниці у тарифах за попередній період, а також реструктуризації заборгованості, яка існує на цих підприємствах.

  • Посилання скопійованоlink copied
Теплокомуненерго отримають 30 млрд грн на компенсацію різниці в тарифах. Про такі цифри під час години запитань до уряду розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль, – повідомляє ІА “Україна Комунальна”.
“Уряд працює над компенсацією різниці у тарифах за попередній період, а також реструктуризації заборгованості, яка існує на цих підприємствах. Понад 30 млрд грн буде перераховано теплокомуненерго, щоб цю різницю компенсувати”, – сказав Шмигаль.
За його словами, процес відбувається у рамках зобов’язань уряду відповідно до положень меморандуму з місцевими головами, який був підписаний взимку цього року.
“Відповідно до закону 1639 “Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу”, створено територіальні комісії та визначено методику визначення різниці у тарифах. Ця різниця у тарифах буде верифікована, після чого теплокомуненерго зможуть отримати компенсацію. Ці кроки дозволять оздоровити фінансовий стан та здійснити модернізацію. Місцева влада отримає інструмент, завдяки якому можна збалансовано розв’язати питання з тарифами”, – вказав прем’єр-міністр.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн