Сирський розробляє два плани подальших дій: з допомогою США і без

27 лютого 2024, 11:15Новини78

Этот материал также доступен на русском

Якщо Україна отримає допомогу від США, то зможе почати відтісняти росію. Якщо ж ні, то доведеться зосередитися лише на обороні

  • Посилання скопійованоlink copied

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні без допомоги від США буде важко досягти нових успіхів на фронті цього року. Очільник держави повідомив, що головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський наразі розробляє два варіанти плану подальших дій. Про це, як пише liga.net, він сказав у інтерв’ю телеканалу CNN.

За словами президента, Україна зможе підготувати людей, але затримка з постачанням боєприпасів та озброєнь для бригад може вплинути на загальну картину війни. Тому, акцентував Зеленський, головнокомандувач Сирський наразі розробляє два варіанти плану подальших дій.

“Якщо Україна отримає допомогу від США, то зможе почати відтісняти росію. Якщо ж ні, то доведеться зосередитися лише на обороні”, — зазначив він.

Зеленський зазначив також, що говорив про пакет допомоги зі спікером Палати представників Майком Джонсоном і після цієї розмови “відчув оптимізм”.

“Він сказав, що зробить усе, щоб підтримати Україну, і він на нашому боці, і він розуміє, наскільки героїчними є наші люди, наші солдати та мирні жителі”, — додав президент.

21 лютого заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх заявила, що у випадку якщо США не зможуть надати допомогу Україні доведеться вибирати, за які населені пункти ЗСУ боротимуться з огляду на наявні ресурси.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”