Суд підтримав позицію податківців щодо відмови у реєстрації в ЄРПН податкових накладних на суму понад 174,4 млн гривень

20 березня 2023, 16:46Новини292

Этот материал также доступен на русском

Спірні податкові накладні та всі надані документи підписані саме тією особою, яка в ході розгляду кримінального провадження заперечила свою причетність до діяльності товариства

  • Посилання скопійованоlink copied

Одеським окружним адміністративним судом під час перегляду справи № 420/3838/20 за нововиявленими обставинами вирішено залишити без розгляду позовну заяву до Головного управління ДПС у м. Києві, Державної податкової служби України про визнання протиправними та скасування рішень про відмову у реєстрації податкових накладних та зобов’язання зареєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних на загальну суму понад 174,4 млн гривень, – повідомляє прес-служба ДПС.

Підставою для перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами стала наявність вироку Голосіївського районного суду м. Києва, згідно з яким визнано винним керівника позивача у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 205-1 Кримінального кодексу України та встановлено, що останній зареєстрував товариство за грошову винагороду, без мети здійснення господарської діяльності.

При цьому з матеріалів справи встановлено, що спірні податкові накладні та всі надані документи підписані саме тією особою, яка в ході розгляду кримінального провадження заперечила свою причетність до діяльності товариства та повідомила, що жодних документів, крім реєстраційних, від імені позивача не підписувала та нікого не уповноважувала на це.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Законодавство

Статті • Влада i люди
Пенсія призначається незалежно від тривалості служби

ДПС

Статті • Влада i люди
Можна прогнозувати збільшення звернень органів ДПС до судів із позовами про стягнення боргів з податків та зборів

ДПС

Статті • Влада i люди
Норми права постійно зазнають трансформації

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Часто єдиним ефективним способом призначити особі її заслужену пенсію за віком є лише звернення до суду