Столиця розширює пільги для бізнесу: дешеві кредити, оренда, реклама та парковка
Этот материал также доступен на русском
Насамперед перелік пільг розширюють для того, щоб недопустити масового закриття бізнесу та для збереження робочих місць.

Депутати Київради підтримали внесення змін до рішення щодо комплексної підтримки суб’єктів господарювання столиці, зокрема у частині пільг для малого та середнього бізнесу. Зміни до рішення підтримали 99 депутатів. Про це повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олександр Харченко, – пише Офіційний портал Києва
Так, на період дії карантинних обмежень буде зменшено розмір пайової участі власникам майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства, у тому числі сезонних та відкритих (літніх) майданчиків. Внесок становитиме одну гривню, незалежно від розміру пайової участі, визначеного у договорах. А для власників об’єктів сезонної та пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі розмір внеску залишатиметься 50% від розміру пайової участі, визначеного у договорах.
Місто також запроваджує пільги на розміщення засобів зовнішньої реклами та реклами на транспорті комунальної форми власності у розмірі 50% від визначеної плати у договорі. Йдеться про користування місцями, які є власністю громади.
Крім того, для власників авто, які пересуваються столицею, на період дії карантинних обмежень скасовано плату за користування паркувальними майданчиками комунального підприємства «Київтранспарксервіс».
Київрада доручила виконавчому органу розширити перелік бізнесів, на які розповсюджується фінансово-кредитна підтримка для обслуговування їхніх кредитних запозичень.
На період дії карантину фінансово-кредитна підтримка від міста збільшується з 50% до 99% від суми відсотків за кредитними договорами підприємців. Тобто підприємці зможуть отримати кредити усього під 0,01%. А у результаті розширення переліку буде збільшено допомогу бізнесу з 9 млн грн до 50 млн грн прямих видатків із бюджету.
«Малий та середній бізнес для міста є дуже важливим, і ми прагнемо зменшити фінансове навантаження на власників суб’єктів господарювання. Минулого року Київ вже запровадив пільги для бізнесу. І місто свідомо йде на недоотримання доходів у бюджет, бо у період карантинних обмежень як ніколи необхідна підтримка. Цього разу ми розширюємо перелік пільг, першочергово для недопущення масового закриття бізнесу та для збереження робочих місць», – прокоментував Олександр Харченко.
Нагадаємо, що для представників бізнесу, які орендують майно територіальної громади міста Києва, але не можуть продовжити ведення діяльності, розмір орендної плати так і залишатиметься – 1 гривня, незалежно від умов договору. У випадку продовження діяльності, плата за оренду комунального майна становитиме 50% від визначеної суми у договорі. Тобто незалежно від того, працює бізнес чи ні – в обох випадках діють пільги.
«Ми надалі продовжуємо підтримувати суб’єкти господарювання Києва та прагнемо налагодити ефективну співпрацю між бізнесом та владою. Проте прошу не забувати про дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних правил у закладах. Аби робота малого та середнього бізнесів не призводила до збільшення захворюваності», – закликав Олександр Харченко.
Нагадаємо, що Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу заявив про розширення переліку пільг та преференцій для малого і середнього бізнесу Києва.






-
БЕБ оголосило підозру працівнику банку за пособництво в заволодінні понад 56 млн грнВчора, 20:16 • Новини
-
Что лучше выбрать — Live казино или обычную онлайн платформуВчора, 20:08 • Новини
-
Сколько стоят хорошие смарт-часы в Украине: какие купитьВчора, 19:48 • Новини
-
За кордономКак выбрать микрофинансовую организацию в Казахстане?Вчора, 19:42 • Новини • За кордоном
-
WSJ вимагає видворити зі США посла й журналістів Росії, у Кремлі відреагувалиВчора, 18:08 • Новини
-
Грантова програма з розвитку садів та теплиць: фундук на Київщині, лохина на Львівщині, яблуні на ЗакарпаттіВчора, 18:00 • Новини
-
У Києві знову відбудеться фестиваль «Книжковий Арсенал»Вчора, 17:53 • Новини
-
США та НАТО можуть збільшити військову присутність в Чорному морі: законопроєкт вже в СенатіВчора, 17:48 • Новини
-
Священнослужителю УПЦ (МП) на Буковині, який допомагав ухилянтам утікати від мобілізації, оголошено про підозру, – СБУВчора, 17:37 • Новини
-
18 муніципалітетів проєкту “Мери за економічне зростання” в Україні та Молдові отримають допомогу в рамках грантової програми ЄСВчора, 17:27 • Новини
-
В ОАЕ анулюють ліцензію російського “МТС банку”Вчора, 17:16 • Новини
-
72% українців вважають, що переговори з РФ не спрацюють – опитуванняВчора, 17:08 • Новини
-
Всеукраїнський радіодиктант про мінну безпеку пройде на «Українському радіо»Вчора, 17:00 • Новини
-
Британія розпочала виробництво німецьких БТР на власних потужностяхВчора, 16:54 • Новини
-
Розтрата коштів заводу «Антонов»: колишнього юриста підприємства заарештувалиВчора, 16:46 • Новини
-
Прем’єр Іспанії Санчес переконуватиме Сі Цзіньпіна підтримати Україну, – El PaisВчора, 16:38 • Новини
-
Прем’єри Словаччини, Словенії та Хорватії в Бучі заявили про підтримку УкраїниВчора, 16:26 • Новини
-
Маск планує візит до Китаю, шукає зустрічі з прем’єром – ReutersВчора, 16:17 • Новини
-
Фінляндія стане членом НАТО у найближчі дні – СтолтенбергВчора, 16:06 • Новини
-
Денис Шмигаль та Андрей Пленкович обговорили підтримку Хорватії у розмінуванні та ветеранській політиціВчора, 16:00 • Новини
-
«Така реальність»: у Білому домі прокоментували майбутнє головування росії в Радбезі ООНВчора, 15:52 • Новини
-
Нафта Brent здешевшала до $78,43 за барель після здорожчання на день ранішеВчора, 15:46 • Новини
Матеріали за темою

Законодавство

НААКУ

Законодавство

Законодавство

Регуляторна політика
